رئیس کمیته امداد امام خمینی بردسکن امسال با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۲۰ پایگاه جمع‌آوری جشن عاطفه‌ها با هدف کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت راه‌اندازی شده است.

راه‌اندازی ۲۰ پایگاه جمع‌آوری جشن عاطفه‌ها در بردسکن

به گزارش قدس خراسان، در مراسمی با حضور معاونین فرماندار، بخشدار مرکزی و تعدادی از رؤسای ادارات به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) و با مشارکت مدیریت آموزش و پرورش بردسکن به صورت نمادین زنگ شور عاطفه‌ها در آموزشگاه دخترانه معلم این شهر نواخته شد و دانش آموزان کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت این آموزشگاه اهدا کردند.

توزیع هزار پاکت جشن عاطفه‌ها در مدارس بردسکن

سید کاظم حسینی، رئیس کمیته امداد امام خمینی بردسکن ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس اظهار کرد: با کمک مراکز نیکوکاری و حامیان ایتام و فرزندان محسنین ۶۰۰ میلیون تومان در قالب بسته‌های تحصیلی و کمک نقدی به دانش آموزان بی‌بضاعت این شهرستان کمک شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی بردسکن عنوان کرد: ۵۰ درصد این کمک‌ها در قالب ۷۰۰ بسته تحصیلی توسط مراکز نیکوکاری و مابقی آن به همت ۷۰۰ نفر از حامیان تأمین و بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت اهدا شد.

وی با بیان اینکه بیش از هزار دانش آموز و دانشجو در طول سال از خدمات کمیته امداد بهره مند می‌شوند، افزود: حقیقتاً خیران و حامیان ایتام و فرزندان محسنین شهرستان بردسکن در همه مناسبت‌ها به کمک کردن به خانواده‌های نیازمند اهتمام جدی دارند که جای تقدیر و تشکر از این عزیزان است.

حسینی افزود: امسال با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۲۰ پایگاه جمع آوری جشن عاطفه‌ها با هدف کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت راه‌اندازی شده است و در این راستا نیز هزار پاکت جشن عاطفه‌ها بین دانش آموزان توزیع شده است که امید است خانواده‌هایی که از تمکن مالی برخوردار هستند دست دانش آموزان بی‌بضاعت را در آغاز سال تحصیلی جدید بگیرند و آنها را مورد یاری خود قرار دهند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی بردسکن از خیران و نیکوکاران خاص‌های نقدی و غیر نقدی خود را به این پایگاه‌ها تحویل و یا به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۶۸۳۸۶ کمک نقدی خود را واریز کنند و یا از طریق کد دستوری پرداخت مربع (#) ۰۵۱۲ ستاره (*)۸۸۷۷(*) ستاره اقدام کنند.

علی اکبر چراغیان، مدیر آموزش و پرورش بردسکن هم از همراهی خیران در حوزه آموزش و پرورش به ویژه در تأمین بسته‌های تحصیلی برای دانش آموزان بی بضاعت نیز قدردانی کرد.

خبرنگار: علی نوری

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.