منابع عبری زبان ادعا کردند که یک موشک هدایت شونده دیگر از جنوب لبنان به سمت شهرک اشغالی شلومی در شمال فلسطین اشغالی شلیک شده که در نتیجه آن آتش‌سوزی بزرگی در این منطقه به وقوع پیوسته است.

شلیک موشک ضد زره از جنوب لبنان به شهرک صهیونیست نشین

به گزارش قدس آنلاین به نقل از مهر، ارتش رژیم صهیونیستی امروز از شلیک یک موشک ضد زره از لبنان به سمت شهرک‌های اشغالی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

بر پایه این گزارش، کانال ۱۲ عبری ادعا کرد که یک موشک ضد زره شهرک اشغالی شلومی واقع در الجلیل در شمال اراضی اشغالی را هدف قرار داد که در نتیجه آن آتش‌سوزی بزرگی در این منطقه به وقوع پیوسته است.

پیشتر نیز نیروهای وابسته به گردان‌های القسام در جنوب لبنان از حملات خمپاره‌ای به شهرک اشغالی نهاریا و شلومی در الجلیل واقع در شمال اراضی اشغالی خبر داده بودند.

نیروهای مقاومت فلسطین در باریکه غزه شنبه ۱۵ مهر (۷ اکتبر ۲۰۲۳) در واکنش به جنایات مستمر رژیم اشغالگر از جمله کشتار فلسطینیان، هتک حرمت مسجدالاقصی، تعدی به محافظان آن، یورش شهرک نشینان با حمایت نظامیان صهیونیست، با اجرای عملیاتی با عنوان «طوفان الاقصی» مواضع و پایگاه‌های رژیم اشغالگر قدس را با ده‌ها موشک هدف قرار دادند.

در جریان این عملیات، بنا بر اعلام رژیم صهیونیستی ۱۴۰۰ اسرائیلی کشته و بیش از ۳۰۰۰ نفر زخمی شدند. رسانه‌های اسرائیلی نیز اذعان کردند که این رژیم در طول تاریخش شکستی در این سطح را به خود ندیده بود.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.