سطح امنیتی دیدار فردا بین بارسا و پورتو بالا اعلام شده و نظارتی دقیق روی ورود هواداران پورتو خواهد شد تا اتفاقات بازی برابر فرانکفورت تکرار نشود.

بارسلونا-پورتو پرخطر اعلام شد!

به گزارش قدس آنلاین، بازی سه شنبه شب برابر پورتو در پنجمین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، از هر نظر یک بازی ریسکی و پرخطر است. در سطح ورزشی شاگردان ژاوی به یک برد برای صعود و قطعی کردن صدرنشینی نیاز دارند و شاید تساوی هم به ضرر بارسا شود. باشگاه بارسلونا صبح امروز گزارش داده است که اقدامات کنترلی را برای جلوگیری از حوادث احتمالی فعال خواهد کرد.

در واقع بازی مقابل پورتو سه شنبه از ساعت ۲۱:۰۰ به وقت محلی در ورزشگاه المپیک مونتجوئیک برگزار می شود، پرخطر اعلام شده و کاتالان ها تمام اقدامات ایمنی که آخرین بار برای یک بازی فوتبال، یک سال و نیم پیش، اجرایی شده بود را دوباره فعال خواهد کرد. 

در میان پروتکل‌های ایجاد شده، این موارد برجسته هستند: تماشاگران باید مدارک هویتی خود را همراه داشته باشند. هواداران تیم پرتغالی نمی توانند خارج از منطقه تعیین شده خود قرار بگیرند. ممنوعیت پوشیدن لباس یا هر چیزی که نشان دهنده نماد باشگاه پرتغالی است، به استثنای فضای اختصاص داده شده به آن‌ها در ورزشگاه. 

همه هواداران پورتو باید مدارک خود را هنگام ورود نشان دهند (بلیت، گذرنامه یا مدرک شناسایی). هیچ بلیت فروشی در گیشه ورزشگاه وجود ندارد و اپراتورهای تور هم نمی توانند برای طرفداران پورتو بلیت تهیه کنند. بنابراین، تنها آن دسته از هواداران پورتو که مستقیماً از باشگاه بلیط دریافت کرده اند، حق ورود خواهند داشت و باید در منطقه مشخص شده خود استقرار پیدا کنند.

لازم به ذکر است بارسا دو فصل پیش در بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ اروپا برابر فرانکفورت سهل‌انگاری تاریخی داشت و ۳۰ هزار هوادار آلمانی سکوهای نوکمپ را تسخیر کردند تا یک روز شوم و تلخ برای بارسا به ثبت برسد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.