بازیگر فیلم سینمایی «اتاقک گلی» و برنده چهار سیمرغ بلورین از جشنواره فجر گذشته گفت: با ۲ اثر دفاع مقدسی دیگر به چهل و دومین دوره این رویداد بین‌المللی می‌آیم.

بازیگر «اتاقک گلی»: با ۲ نقش دفاع مقدسی به فجر می‌آیم

داود بخشی‌خانی بازیگر نقش شهید «رضا مظفر» در فیلم سینمایی اتاقک گلی به کارگردانی محمد عسگری که در جشنواره فجر چهل و یکم نامزد دریافت سیمرغ در ۱۱ بخش شد، به بازی خود در فیلم سینمایی جزیره مینو اثر حسین قاسمی‌جامی و آپاراتچی به کارگردانی قربانعلی طاهرفر و تهیه کنندگی سجاد نصراللهی اشاره کرد و افزود: با این دو اثر در جشنواره فیلم فجر امسال حضور دارم.

وی خاطرنشان کرد: در این دو اثر نیز که آثار دفاع مقدسی هستند در نقش رزمنده دفاع مقدس حضور دارم.

بازیگر سریال راه و بیراه به کارگردانی داود بیدل با بیان این‌که به شدت علاقمند به بازی در ژانر دفاع مقدس هستم درباره این علاقمندی خود اظهار داشت: از آنجایی که پدرم ایثارگر و جانباز دوران دفاع مقدس است، احساس می‌کنم تا آخر عمرم دین بزرگی به شهدا و رزمندگانی که در راه وطن جنگیدند و از آن دفاع کردند، دارم.

بازیگر مجموعه‌های طنز خنده‌بازار، میانبر ، افسانه هزارپایان و سوءتفاهم درباره دلیل پذیرش این دو نقش اظهار داشت: در (جزیره مینو) نقش منفی به من داده بودند و در کنار آن پیشنهاد نقش رزمنده را داشتم که محوریت داستان را دارد چون علاقه خاصی به شهدا دارم با وجود طولانی‌تر بودن نقش منفی، اما نقش شهید مهدی عجمی علی‌وردی را پذیرفتم.

بازیگر کمی دور کمی نزدیک گفت: در آپاراتچی هم یکی از نقش ‌های اصلی را داشتم که نقش تغییر کرد و در نهایت با حذف نقش دوم، به نقش یک رزمنده رسیدیم و چون اثر دفاع مقدسی بود دوست داشتم در این کار حضور داشته باشم.

وی همچنین گفت: اکنون برای دو اثر سریال نمایش خانگی هم صحبت کرده‌ام که در حال نهایی شدن است. در عین حال، در یک سریال الف ویژه تلویزیونی هم به زودی مقابل دوربین می‌روم.

بازیگر «اتاقک گلی»: با ۲ نقش دفاع مقدسی به فجر می‌آیم

بخشی‌خانی که پیشتر تجربه دستیار کارگردانی و برنامه ریزی هم دارد گفت: تصمیم دارم یک فیلم سینمایی با عنوان وسوسه در ژانر کمدی و یک فیلم دیگر با نام چند گونی مینی جنگی در زمینه دفاع مقدس بسازم که به محض یافتن سرمایه گذار فیلمبرداری این دو اثر نیز آغاز می‌شود.

وی افزود: همچنین یک طرح آماده کار در خصوص وقایع غزه دارم که در خانه سینما به ثبت رسیده و هم قابلیت سینمایی شدن دارد و هم می‌شود آن را به شکل یک سریال ساخت.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.