۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۸
کد خبر: 944843

دو باشگاه پرتغالی به جذب ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان علاقه‌مند هستند.

۲ باشگاه پرتغالی به دنبال سرمربی سپاهان

به گزارش قدس آنلاین، ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان چندی پیش در گفت‌وگو با یک رسانه پرتغالی از تمایلش برای سرمربیگری در بنفیکای پرتغال صحبت کرد.

این مربی که نتایج خوبی در سپاهان  دست آورده، در نشست خبری بعد از دیدار مس رفسنجان در این باره توضیح داد: «سرمربی سپاهان هستم و یک فصل دیگر قرارداد دارم، همه می‌توانند حرف بزنند اما برداشت از حرف‌ها فرق دارد، بنفیکا تیم بچگی‌های من است و ۱۰ سال در این باشگاه کار کردم و اینکه در چه شرایطی اتفاقی بیفتد، کسی نمی‌داند؛ یک سال دیگر قرارداد دارم و تمرکز من امروز و فردا اینجا است و کسی نمی‌داند تا چه زمانی در سپاهان خواهم بود».

یکی از مسئولان باشگاه سپاهان  هرگونه دریافت پیشنهاد رسمی از سایر باشگاه‌ها برای ژوزه مورایس را رد کرده است اما با این وجود شنیده می‌شود دو باشگاه پرتغالی علاقه‌مند به جذب ژوزه مورایس در نیم‌فصل هستند.

ویکتوریا گیمارش و فارنسی تیم‌های رده پنجم و هفتم لیگ برتر پرتغال، دو تیمی هستند که گفته می‌شود ژوزه مورایس را زیر نظر دارند و باید دید آیا علاقه‌مندی آنها به سرمربی پرتغالی سپاهان به مرحله مذاکره خواهد رسید یا خیر. مورایس یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد و در صورت تمایل به جدایی باید رضایت باشگاه سپاهانی را بدست بیاورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.