امیر علی اکبری فایتر ایرانی حاضر در سازمان چمپیون شیپ، یازدهم اسفندماه با نماینده کشتی هندوستان در قفس MMA مبارزه خواهد کرد.

نبرد علی اکبری با فایتر هندی برای رسیدن به غول MMA
به گزارش قدس آنلاین، امیر علی اکبری فایتر ایرانی حاضر در مسابقات MMA قرار است در چارچوب مسابقات سازمان وان چمپیون شیپ روز جمعه یازدهم اسفندماه سال جاری در ورزشگاه «لوسیل» کشور قطر با «آرجان سینگ بهولار» هندی مبارزه کند.البته پیش از این علی اکبری قرار بود به مصاف «مالیخین» روسی برود که به شکل عجیبی مسیر مبارزه این دو فایتر ظاهرا تغییر کرده و حالا علی اکبری قرار است یازدهم اسفندماه سال ۱۴۰۲ مقابل یک فایتر هندی_کانادایی مبارزه کند که ظاهرا کار آسانی را پیش رو دارد.«ارجان سینگ‌ بهولار» ۳۷ ساله با وزن ۱۲۰ کیلوگرم و قد ۱۸۵ سانتی متر؛ دارای رکورد سه بازی در سازمان وان چمپیون شیب است. وی در این سازمان ۲ بار موفق شده مقابل حریفان خود برنده از قفس خارج شود و یکبار هم بازنده بوده است.
ارجان سینگ همانند امیر علی اکبری در مقابل «آناتولی مالیخین» بازنده دیدار بوده و در برابر «برندون ورا» و «مارو سیریلی» برنده از قفس خارج شده است.«ارجان سینگ بهولار» تقریباً در تمام عمر خود یک ورزشکار حرفه ای بوده است. وی ابتدا سبک کشتی هندی را از پدرش آموخت و پس از آن به سبک آزاد کشتی هندی رفته و علاوه بر عناوین متعدد استانی و کشوری، ۲ بار عنوان قهرمانی دوران تحصیلی در دانشگاه را از آن خود کرد. وی برنده مدال طلا در بازی های مشترک المنافع ( سبک کشتی هندی ) و همچنین نماینده کانادا در بازی های المپیک تابستانی ۲۰۱۲ لندن بود.

«بهولار» پس از ناکامی در المپیک، نگاه خود را به هنرهای رزمی ترکیبی معطوف کرد و شروع به آماده سازی برای اولین بازی حرفه ای خود کرد و توانست عنوان سنگین وزن را در یکی از مناطق کانادا بنام «بتلفیلد» را به دست آورد.«بهولار» به‌ طور شگفت‌انگیزی سرانجام در سال ۲۰۱۹ میلادی به ONE Championship پیوست و خیلی زود اولین بازی خود را انجام داد و «مائورو سریلی» را شکست داد.با این حال، بزرگترین دستاورد «بهولار» در ماه مه ۲۰۲۱ به دست آمد. در آنجا، او «براندون ورا» را شکست داد و به همین دلیل اولین قهرمان هندی در مسابقات MMA است.

حالا باید ببینیم دوفایتری که سابقه مبارزه کردن در سازمان وان چمپیون شیپ را مقابل «مالیخین» روسی دارند، کدام یک برنده این دیدار حساس خواهند بود. برنده این دیدار برای رسیدن به کمربند قهرمانی باید فایتری به نام «مالیخین» روسی را از پیش رو بردارند.

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.