عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان با تاکید بر گزینه مقاومت علیه اشغالگران گفت: حزب الله فقط از پنج درصد توان خود علیه رژیم صهیونیستی استفاده کرده است.

حزب‌الله فقط ۵ درصد توان خود را علیه تل‌آویو به کار گرفته است

به گزارش قدس آنلاین، «علی فیاض» عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان اعلام کرد: باید تحولات غزه، جنوب لبنان و منطقه را پس از عملیات طوفان الاقصی به دقت مورد توجه قرار داد و از آن درس گرفت. اولین درس اینکه ما در برابر جنایات اسرائیل با پوشش آمریکا و اهمال غرب روبرو هستیم. ما جز توان و تکیه بر خود و آمادگی کامل تا بتوانیم از خود، سرزمین، حاکمیت و کشورمان از طریق مقاومت دفاع کنیم، راهی دیگر نداریم.

وی با بیان اینکه غیر از مقاومت، دیگر گزینه ها ناکارآمدی خود را ثابت کرده است و مادامی که اسرائیل غیرنظامیان و روستاها و عمق لبنان را هدف قرار می‌دهد، افزود: وظیفه ما واکنش نشان دادن با هدف بازدارندگی دشمن و کوتاه کردن دست آن و بازگردانیدن امنیت و ثبات به روستاها و مناطق مورد هدف است. ما بار دیگر تاکید می‌کنیم که گزینه ای غیر از دفاع از خود نداریم و دشمن ما اشغالگر و متجاوز است و ما مورد حمله قرار گرفته‌ایم.

علی فیاض اظهار داشت: وزیر جنگ دشمن صهیونیست می گوید که تاکنون این رژیم از ۱۰ درصد خود در برابر حزب الله استفاده کرده است و ما خطاب به او می‌گوییم که مقاومت ما فقط پنج درصد از توان خود را در رویارویی با دشمن اسرائیلی به کار گرفته است. دشمن صهیونیست برای توسعه جنگ و تبدیل آن به جنگ تمام عیار باید هزاران محاسبه کند. مقاومت ما روزانه مراکز تجمع دشمن صهیونیست را هدف قرار می‌دهد.

وی با اشاره به حمایت آمریکا از رژیم صهونیستی در جنگ غزه گفت: کشتار «الرشید» از سوی دشمن صهیونیست علیه گرسنگان در غزه، بار دیگر شراکت کامل آمریکا را نشان داد و اینکه ژست آن درباره غیرنظامیان و برخی کمکهای نمادین، ظاهرفریبی است به ویژه که آمریکا همچنان آتش بس را به تعطیلی کشانده و پوششی برای جنایات تل آویو فراهم می آورد.

با آغاز عملیات طوفان الاقصی توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در حمایت از مردم فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

پخش زنده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.