۸ تیر

۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۲
کد خبر: 970051

وینگر پرسپولیس درباره پیروزی تیمش برابر نفت و گاز گچساران گفت: سعی کردیم با تمام توانمان بازی کنیم و خدا را شکر توانستیم با یک نتیجه خوب بازی را ببریم.

خدابنده لو: حریف گچسارانی را دست کم نگرفتیم

به گزارش قدس آنلاین، در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی پرسپولیس با ۳ گل نفت و گاز گچساران را شکست داد. محمد خدابنده‌لو پس از این مسابقه اظهار کرد: خیلی خوشحالم که این اتفاق مهم افتاد و امیدوارم بتوانم در ادامه راه به تیم بزرگ پرسپولیس کمک کنم.

او درباره شرایط این بازی مطرح کرد: جام حذفی جام شگفتی‌هاست. ما حریف را دست کم نگرفتیم و سعی کردیم با تمام توانمان بازی کنیم و خدا را شکر توانستیم با یک نتیجه خوب بازی را ببریم.

او درباره داربی هم گفت: صد درصد بازی‌ها سخت هستند. امیدوارم بتوانیم از این بازی‌های سخت به خوبی عبور کنیم و بتوانیم در پایان فصل جشن قهرمانی بگیریم.

او درباره تشویق تماشاگران نیز گفت: خیلی به من لطف داشتند و امیدوارم از عملکردم راضی باشند.

در پایان یکی از خبرنگاران گفت: ۱۲ سال پیش بیرون ورزشگاه بعد از داربی معروف ۳-۲ مصاحبه کردی؛ آیا فکر می‌کردی روزی به اینجا برسی؟ خدابنده‌لو پاسخ داد: آن روز را یادم است؛ وقتی بیرون استادیوم رسیدم، گوشی هم نبود، به ما گفتند بازی ۳ بر ۲ شده باورمان نمی‌شد. فکر می‌کردم به اینجا برسم ولی نه به این زودی، خیلی خوشحالم و امیدوارم که بتوانم جواب محبت هواداران و کادرفنی را بدهم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.