در جریان رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی آزاد جام یاشاردوغو، هادی وفایی‌پور رقیب حسن یزدانی برای رسیدن به تیم ملی راهی فینال شد اما ۴ نماینده دیگر ایران شکست خوردند.

صعود قاطع رقیب حسن یزدانی به فینال/ ۴ آزادکار ایران شکست خوردند

به گزارش قدس آنلاین مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو، هادی وفایی پور در وزن ۸۶ کیلوگرم با شکست قاطع رقبای خود راهی فینال شد اما ابراهیم خواری در ۵۷، علی خرمدل و محمد مهدی پلنگ وار در ۶۵ و حسین ابوذری در وزن ۷۴ کیلوگرم برابر رقبای خود تن به شکست دادند.

در وزن ۵۷ کیلوگرم ابراهیم خواری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به نتیجه ۲ بر ۲ و با ضربه فنی مقابل بکزات آلمازبک اولو از قرقیزستان مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده‌ها ادامه دهد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم علی خرمدل در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۳ مقابل احمت دومان از ترکیه به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب ادلان عسکراف از قزاقستان شد و با توجه به شکست این کشتی گیر از دور رقابت‌ها کنار رفت.

محمدمهدی پلنگ وار پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر صفر مغلوب الوکبک ژولدوشبکوف از قرقیزستان شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به گروه بازنده‌ها رفت. وی در این گروه به مصاف حریفی از آذربایجان می‌رود.

در وزن ۷۴ کیلوگرم حسین ابوذری در دور اول مقابل واسیلی دیاکون از مولداوی با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب شد و با توجه به شکست حریفش در مراحل بعدی، از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۸۶ کیلوگرم هادی وفایی پور در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل عیسی گالیف از قزاقستان را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه ۱۱ بر ۴ یودایی تاکاهاشی از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وفایی پور در این مرحله مقابل اسوم شولیدزه از کشور گرجستان با نتیجه ۱۱ بر ۱ به پیروزی دست یافت و راهی دیدار فینال شد.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.