امام جمعه خوشاب گفت: مردم با خرید از بازارهای محلی خودشان‌ به اقتصاد منطقه در شهرستان خوشاب و رعایت حال کاسبان کمک کنند.

مردم با خرید از بازارهای محلی به اقتصاد منطقه کمک کنند

به گزارش قدس خراسان، حجت‌الاسلام مرتضی تیجانی در خطبه‌های نماز جمعه ظهر امروز سلطان‌آباد با اشاره به جنگ‌های حضرت علی (ع) با ناکثین، مارقین و قاسطین و پست و مقام ندادن به برخی افراد ناصالح و دنیا طلب در دوران خودش اظهار کرد: برخی افراد مدعی هستند که از انقلاب کردن در ایران پشیمان هستند در حالی که می‌توان گفت آنها از انقلاب پشیمان نیستند آنها از نرسیدن به مقام‌های دنیوی و نرسیدن به آرزوهایی که برای قدرت طلبی داشتند ناراحت هستند.

امام جمعه خوشاب با اشاره به پیمان شکنی برخی افراد در دوران امام علی (ع) و ایستادن در مقابل آن حضرت افزود: تاریخ ثابت کرده پیمان شکنی مقابل ولایت و رهبری و مقابل قرآن و کلام خدا تمام نشده و همچنان وجود دارد.

وی با اشاره به گرانی‌های کمر شکن در آستانه بهار طبیعت افزود: مردم شهرهای سلطان‌آباد از همان مغازه‌های شهرهای خودشان برای رونق بخشیدن به بازار محلات خودشان خرید کنند.

تیجانی با تاکید بر رعایت انصاف توسط کاسبان و مغازه‌داران بیان کرد: کاسبی در راه خدا از جنگیدن در میدان نبرد نیز سخت‌تر است.

امام جمعه خوشاب با اشاره به مشکلات مردم غزه در محاصره صهیونیست‌های جنایتکار اضافه کرد: در حالی که برای حمله به شهر رفح در جنوبی ترین نقطه غزه آمریکا و فرانسه به صهیونیست‌های جنایتکار اسرائیلی هشدار داده اند ولی جنایتکاران صهیونیستی نشان داده اند به هیچ قانون و تعهدی پایبند نیستند و مردم در راهپیمایی روز قدس انزجار خودشان را بیشتر از هر سال در دنیا نشان خواهند داد.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.