فضای ابری گوگل (Google Cloud) که یکی از امکانات برجسته این شرکت به شمار می‌آید و  امکان ذخیره‌سازی و مدیریت و دسترسی به داده‌ها را در فضای ابری برای کاربران فراهم می‌کند، قصد دارد ظرف هفت سال آینده به میزان ۱۱۰ میلیارد دلار در  اقتصاد عربستان سعودی سهیم شود.

سرمایه‌گذاری ۱۱۰ میلیارد دلاری گوگل در عربستان

به گزارش گزارش قدس آنلاین به نقل از میدل ایست نیوز، فضای ابری گوگل (Google Cloud) که یکی از امکانات برجسته این شرکت به شمار می آید و  امکان ذخیره‌سازی و مدیریت و دسترسی به داده‌ها را در فضای ابری برای کاربران فراهم می‌ کند، قصد دارد ظرف هفت سال آینده به میزان 110 میلیارد دلار در  اقتصاد عربستان سعودی سهیم شود.
 
به گزارش الشرق الاوسط، عبدالرحمن الذهیبان، مدیر کل گوکل کلاود در خاورمیانه، ترکیه و آفریقا، اعلام کرد ایجاد سه منطقه ابری اخیر در الدمام، دوحه و آفریقای جنوبی، نشان از تعهد این شرکت برای تقویت زیرساخت‌های خود در راستای خدمت بهتر برای برآورده کردن نیازهای منطقه است.
 
وی در حاشیه نمایشگاه «جهش 24» به میزبانی شهر ریاض، تاکید کرده بود ایجاد سه منطقه ابری نه تنها نشان‌دهنده سرمایه‌گذاری بزرگ در آینده چشم انداز دیجیتال در منطقه است  بلکه ما را به یک بازیگر محوری در انقلاب فناوری تبدیل خواهد کرد که بازارها را فراخواهد گرفت و باعث ایجاد 150 هزار فرصت شغلی خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.