رئیس گروه سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: فیلم سینمایی تمساح خونی به کارگردانی جواد عزتی با فروش ۳۴ میلیارد و ۶۰ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال، پرفروش‌ترین فیلم اکران نوروزی استان است.

تمساح خونی، پیشتاز فروش اکران نوروزی در خراسان رضوی

سوسن محمدزاده در گفت‌وگو با قدس خراسان درباره میزان فروش فیلم‌های اکران نوروزی سینماهای خراسان رضوی اظهار کرد: در هفته اول فروردین ماه ۶۷ هزار و ۳۶۳ نفر در دو هزار و ۱۶۷ سانس فیلم‌های اکران نوروزی را در استان تماشا کردند. 

رئیس گروه سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه سینماهای استان در سال جدید ۴۶ میلیارد و ۵۰ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال فروش داشتند، یادآور شد: فیلم سینمایی تمساح خونی به کارگردانی جواد عزتی با فروش ۳۴ میلیارد و ۶۰ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال در ۸۵۶ سانس، پرفروش‌ترین فیلم اکران نوروزی خراسان رضوی است.

وی افزود: فیلم بی‌بدن به کارگردانی مرتضی علیزاده نیز با فروش ۶ میلیارد و ۸۱ میلیون و ۱۰۰ هزار ریالی رتبه دوم فروش را کسب کرد.

محمدزاده ادامه داد: فیلم سینمایی آپاراتچی به کارگردانی قربانعلی طاهرفر با فروش دو میلیارد و ۳۴۱ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال در ۲۵۸ سانس، رتبه سوم فروش اکران نوروزی را به خود اختصاص داد.

رئیس گروه سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی یادآور شد: فیلم آسمان غرب به کارگردانی محمد عسگری با فروش یک میلیارد و ۲۵۴ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال در ۱۱۶ سانس و فیلم ایلیا جستجوی قهرمان به کارگردانی سیدعلی موسوی‌نژاد با فروش یک میلیارد و ۱۰۳ میلیون ریال در ۲۱۴ سانس رتبه‌های چهارم و پنجم فروش را کسب کردند.

وی افزود: همچنین فیلم‌های نوروز به کارگردانی سهیل موفق و پرویزخان به کارگردانی علی ثقفی به ترتیب با فروش ۹۲۶ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال و ۲۵۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال کمترین فروش اکران نوروزی را در خراسان رضوی داشتند.

خبرنگار: فریده خسروی

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.