استاندار خراسان رضوی و سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید کشور با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

دیدار استاندار خراسان رضوی و سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید کشور

به گزارش قدس خراسان به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، شنبه ۱۱ اسفندماه یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی و سعید غفوری سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید کشور در محل استانداری با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

یعقوبعلی نظری در این دیدار که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی، فرماندار، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار و سرپرست شرکت عمران شهر جدید بینالود نیز حضور داشتند، اظهار کرد: رویکرد استان این است که همه دستگاه‌ها با داشتن اختیارات لازم ماموریت خودشان را پیش ببرند و مدیریت استان در صورت لزوم فقط حمایت کند.

استاندار خراسان رضوی افزود: مشکلات محلی به جای اینکه برای گره‌گشایی به مرکز ارسال شوند، می‌توانند با برنامه‌ریزی درست و به موقع در سطح شهرستان به سمت مرتفع شدن حرکت کنند.

وی ضمن بیان اینکه از مجموعه مدیریتی شهرستان گلبهار انتظار می‌رود که با سیاست‌گذاری و مدیریت درست بهترین عملکرد را داشته باشد، خاطرنشان کرد: برای افزایش سرعت پروژه‌ها لازم است، بسته عملیاتی جبرانی در همه بخش‌ها تنظیم شود.

سعید غفوری نیز در این دیدار گفت: موضوعات و مسائل شهرهای جدید بینالود و گلبهار را به صورت جزئی در جریان هستیم.

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید کشور بیان کرد: حمایت مجموعه مدیریت استان از دو شهر جدید بینالود و گلبهار در رشد و توسعه آن‌ها تأثیرگذار است.

وی در این دیدار به تشریح آخرین وضعیت پروژه قطار برقی «مشهد- گلبهار-چناران» پرداخت ‌و گفت: امیدواریم با تلاش‌های صورت گرفته این پروژه تا پایان دولت به نقطه خوبی برسد.

ابراهیم قاسم‌پور فرماندار شهرستان گلبهار نیز که در این دیدار حضور داشت در خصوص دو موضوع لزوم استقرار ادارات در این شهرستان و بیشتر شدن اختیارات مجموعه شرکت عمران نکاتی را بی

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.