۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۸
کد خبر: 974999

 استاد رضا رمضانی با اشاره به لزوم دستگیری از فقرا و نیازمندان در ماه رمضان افزود: آن چه مهم است این که برای فقرزدایی در جامعه باید راهبرد داشت و مقدمات آن را فراهم کرد و در این راستا وظیفه حاکمیت جامعه اسلامی این است که مقدمات زدودن فقر را مهیا نماید.

برای فقرزدایی در جامعه باید راهبرد داشت

به گزارش قدس آنلاین، استاد رضا رمضانی طی سخنانی در جمع فعالان فرهنگی و رابطین دفتر نمایندگی مجلس خبرگان در استان گیلان با اشاره به فضایل عظیم ماه مبارک رمضان و به خصوص فضیلت شب قدر، ابراز داشت: انسان با روزه گرفتن زمینه صفای روح و باطن خود را فراهم می‌کند و در شب قدر، مقدرات یک ساله او مشخص شده و به دست امام زمان(عج) امضا می‌شود.

وی همچنین با اشاره به لزوم دستگیری از فقرا و نیازمندان در ماه رمضان و البته دیگر ایام سال افزود: آن چه مهم است این که برای فقرزدایی در جامعه باید راهبرد داشت و مقدمات آن را فراهم کرد و در این راستا وظیفه حاکمیت جامعه اسلامی این است که مقدمات زدودن فقر را مهیا نماید.

دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در ادامه با اشاره به اینکه در عرصه انتخابات با هزینه کم و رای پاک توانستیم فعالیت‌های خود را انجام دهیم که از این بابت بسیار خوشحال هستیم، گفت: باید ضرورت شرکت در انتخابات تبیین شود و مقام معظم رهبری سکان‌دار جهاد تبیین در عرصه انتخابات بودند.

وی همچنین بیان داشت: مجلس خبرگان رهبری تشریفاتی نیست و در قانون اساسی مهم‌ترین مجلس است و باید جایگاه آن را به درستی معرفی کنیم.

استاد رمضانی در ادامه با اشاره به اینکه نسل امروز نسبت به ما مطالبه‌گر است، از این رو ارتباط با جوانان باید بیشتر شود، خاطرنشان کرد: حضور اعضای مجلس مجلس خبرگان گیلان در کنار یکدیگر، وحدت جمعی را فراهم می‌کند.

وی همچنین با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم»، گفت: مشارکت مردمی در همه زمینه‌ها ضریب امنیت را بالا می‌برد.

وی با بیان اینکه اگر برای مردم در سرمایه‌گذاری اطمینان ایجاد کنیم اقتدار نظام بالا می‌رود، افزود: مردم کشور خود را دوست دارند و به دنبال ایران قوی هستند؛ در این زمینه مسئولان نیز برای رفع مشکلات باید بکوشند.

پخش زنده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.