رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان ‌رضوی از ترافیک پرحجم مسیرهای ورودی و خروجی به مشهد خبر داد.

ترافیک پرحجم در مبادی ورودی و خروجی مشهد

به گزارش قدس خراسان، یوسف بنی‌اسدی در خصوص وضعیت راه‌های خراسان رضوی در آخرین روز تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ اظهار کرد: محور شمالی مشهد (مسیر مشهد به چناران و بالعکس)، مسیر برگشت آزادراه شهید شوشتری به سمت مشهد و محور غرب استان یعنی خروجی مسیر سبزوار به سمت تهران با ترافیک پرحجمی روبرو است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان ‌رضوی افزود: در محور کلات، قوچان، طرقبه و شاندیز و خروجی‌های شرقی و جنوبی مشهد یعنی مسیر جاده قدیم نیشابور به مشهد، مسیر بهشت رضا و کیلومتر ۱۰ مشهد در آزادراه شهید شوشتری شاهد بارش باران هستیم.

وی ادامه داد: همچنین مسیر درگز از صبح با بارش برف همراه بود که در حال حاضر بارش برف در آن مسیر متوقف شده و با مه‌گرفتگی مواجه شده است.

بنی‌اسدی در خصوص پیش‌بینی‌ تداوم بارش باران در سطح استان گفت: بارش باران به صورت پراکنده تا پایان امشب ادامه دارد. البته از آنجا که بارش باران به صورت پراکنده است، سطح معابر با لغزندگی زیادی مواجه نشده است، اما رانندگان باید احتیاط را در دستور کار خود قرار دهند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان ‌رضوی خاطرنشان کرد: ترافیک مسیرهای ورودی و خروجی استان پرحجم است، اما سنگین نیست. از آنجا که در روز پایانی تعطیلات نوروز قرار داریم، پیش‌بینی می‌شود ترافیک پرحجم جاده‌ها تا پایان امشب ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

پخش زنده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.