حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای ضمن تسلیت شهادت سرداران اسلام در حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق، تأکید کرد که این جنایت هرگز بدون پاسخ و انتقام نخواهد ماند.

حزب‌الله لبنان: جنایت رژیم اشغالگر بدون انتقام نخواهد ماند

به گزارش قدس آنلاین، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، شهادت سردار محمدرضا زاهدی و همراهانش را به محضر مقام معظم رهبری و فرماندهی سپاه پاسداران به خصوص نیروی قدس و مسئولین جمهوری اسلامی ایران و خانواده شهدا تسلیت گفت.

در بیانیه حزب الله آمده است: «در روز ۲۱ ماه مبارک رمضان روز شهادت امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب، روز بخشش خون پاک و مطهر در دفاع از حق و مظلومین و ارزش‌های والای الهی، سردار محمد رضا زاهدی، سرهنگ محمد هادی حاجی رحیمی و برادران عزیز حسین امان اللهی، مهدی جلالتی، محسن صداقت، علی آقا بابایی و علی صاحی روزبهانی به خیل شهدای گرانقدر پیوستند».

حزب‌الله در خصوص شهید محمد رضا زاهدی گفت: «شهید عزیز محمدرضا زاهدی از اولین حامیان و ایثارگران برای توسعه و پیشبرد مقاومت در لبنان بود. او عاشق مقاومت و دفاع از مظلومین بالاخص در فلسطین بود؛ او راضی شد تا به همراه خانواده شریفش دور از وطنش باقی بماند، وطنی که فداکاری‌های بزرگی برایش کرده و جسم شریفش پر از جراحات در راه وطن بود».

حزب‌الله تأکید کرد: «این جنایت بیانگر آن است که دشمن اسرائیلی همچنان در حماقت خود گمان می‌کند که با ترور فرماندهان و رهبران می‌تواند موج خروشان مقاومت مردم را متوقف کند؛ بی‌گمان این جنایت بدون مجازات و انتقام از دشمن باقی نخواهد ماند».

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی غروب دوشنبه ساختمان کنسولگری ایران در خیابان المزه دمشق را هدف حملات هوایی قرار دادند.

حسین اکبری، سفیر ایران در دمشق در این باره گفته است: «این ساختمان با جنگنده های اف ۳۵ و ۶ موشک مورد حمله قرار گرفت».

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در بیانیه‌ای گفت: «هواپیماهای این رژیم جعلی در جنایتی جدید ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق را مورد هدف حمله موشکی قرار داد که بر اثر این جنایت سرداران رشید مدافع حرم " سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی" و "سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی" از فرماندهان ، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه و ۵ تن از افسران همراه آنان فیض شهادت نائل آمدند».

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.