روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی از اعتراف چهار مقام رژیم صهیونیستی به نقش این رژیم در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق پرده برداشت.

نیویورک تایمز از اعتراف چهار مقام صهیونیست به نقش اسرائیل درحمله به کنسولگری ایران خبر داد

به گزارش قدس آنلاین، در گزارش نیویورک تایمز آمده است: ارتش (رژیم) اسرائیل از اظهار نظر در مورد این حمله خودداری کرد اما چهار مقام اسرائیلی که به شرط فاش نشدن نام‌ آنها پذیرفتند تا درباره موضوعات حساس اطلاعاتی صحبت کنند، اذعان کردند که (رژیم) اسرائیل این حمله را انجام داده است.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی دوشنبه شب از پاسخ درخصوص حمله تروریستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق طفره رفت و گفت که درباره این حمله اظهار نظر نمی‌کند.

دانیل هاگاری از پاسخ به پرسشی درباره حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق طفره رفت و گفت: ما به حمله‌ای که توسط رسانه‌های خارجی گزارش شده نخواهیم پرداخت و بر اهداف جنگ غزه متمرکز هستیم.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی افزود: در چند جبهه درگیر جنگ پیچیده‌ای هستیم و نیروهای ما با آمادگی کامل بر اساس تحولات کار می‌کنند.

گفتنی است؛ منابع خبری عصر دوشنبه سیزدهم فروردین ۱۴۰۳ از حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان نزدیک سفارت ایران در دمشق خبر دادند که بر اساس آن ساختمان کنسولگری ایران در دمشق به طور کامل تخریب شد و خودروهای مقابل آن نیز خسارت دیدند.

به گفته حسین اکبری سفیر جمهوری اسلامی ایران، جنگنده‌های F۳۵ رژیم صهیونیستی با ۶ موشک ساختمان بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی در دمشق را تخریب کردند که در اثر آن پنج تا هفت نفر به شهادت رسیدند که سه نفر آنها وابسته نظامی ایران در سوریه بودند که تعداد و اسامی آنها پس از آواربرداری اعلام می‌شود. همچنین دو تن از نیروهای پلیس سوریه نیز مجروح شدند.

سفیر ایران بیان کرد: این موضوع مرتبط با تحولات منطقه است و هرچه رژیم به بن‌بست نزدیک‌تر می‌شود نوع جنایاتش را گسترده‌تر می‌کند. این رژیم می‌خواهد ناکامی‌های خود را در جبهه غزه جبران کند. جمهوری اسلامی ایران متناسب با این جنایت پاسخ مناسب خواهد داد.

در همین رابطه، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از شهادت سرداران محمدرضا زاهدی و محمدهادی حاج رحیمی و پنج تن از همراهان در جنایت تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق خبر داد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.