۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۳
کد خبر: 975294

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف ۱۵ هزار و ۱۱۰ عدد قرص غیرمجاز در بازرسی از یک واحد صنفی غیرمجاز خبر داد.

کشف بیش از ۱۵ هزار عدد قرص غیرمجاز در مشهد

به گزارش قدس خراسان، سردار احمد نگهبان اظهار کرد: با کسب خبری مبنی بر توزیع داروهای غیرمجاز از سوی متصدی یک واحد صنفی در محدوده شرق شهر مشهد، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: در تحقیقات اولیه مأموران انتظامی مشخص شد که مالک این واحد صنفی در پوشش فروش کالا اقدام به فروش دارو و قرص‌های غیرمجاز می‌کند.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر پس از هماهنگی با مقام قضائی وارد عمل شدند و در بازرسی از این واحد صنفی ۱۵ هزار و ۱۱۰ عدد انواع قرص‌های غیرمجاز، هزار و ۵۰۰ سی سی شربت و ۱۶۰ میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش قرص کشف کردند.

نگهبان خاطرنشان کرد: واحد صنفی موردنظر به جرم توزیع داروهای غیرمجاز برابر دستور مقام قضایی تا اطلاع ثانوی پلمب و فرد متخلف روانه دادسرا شد.

کشف ۳۶۵ دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه در مشهد

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی همچنین از دستگیری ۷ متهم به سرقت، کشف ۳۶۵ تلفن همراه مسروقه و توقیف ۳ دستگاه خودرو در مشهد خبرداد و گفت: کارآگاهان دایره مبارزه با جرایم خشن پلیس آگاهی مشهد با اشراف اطلاعاتی به اخباری مبنی بر فعالیت گسترده یک باند خرید و فروش گوشی تلفن همراه مسروقه دست یافتند.

وی افزود:کارآگاهان دایره مبارزه با جرایم خشن پلیس آگاهی مشهد با انحام تحقیقات میدانی ۷ متهم را در چند عملیات غافلگیرانه پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن ها ۳۶۵ دستگاه تلفن همراه مسروقه را کشف کردند.

نگهبان با بیان این که از سوی متهمان ۳ دستگاه خودرو که برای انتقال گوشی‌های مسروقه به کشورهای خارجی از آن‌ها استفاده می‌شد؛ توقیف شد، تصریح کرد: متهمان که یکی از آن‌ها تبعه خارجی است پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.