تهران-ایرنا-جنبش مجاهدان فلسطین در بیانیه‌ای حمله تروریستی روز گذشته رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران و شهادت شماری از فرماندهان نظامی و دیپلمات‌های ایرانی در این حمله را بشدت محکوم کرد.

جنبش مجاهدان فلسطین حمله به کنسولگری ایران را محکوم کرد

به گزارش قدس آنلاین، در این بیانیه آمده است که دشمن صهیونیستی تهدیدی برای کل امت و مقابله و رویارویی با آن امری ضروری و مهم برای بقا و وحدت امت است.

جنبش مجاهدان تاکید کرد که گستاخی رژیم صهیونیستی در هدف قرار دادن مراکز دیپلماتیک و نهادهای بین‌المللی و درمانی نتیجه حمایت‌های آمریکا و عجز و ناتوانی جامعه جهانی در برابر جنایات تروریستی این رژیم است.

این جنبش تصریح کرد که پاسخ به این جنایت باید از سوی همه جبهه‌ها متناسب با حجم جنایت دشمن باشد، چرا که رژیم صهیونیستی جز زبان زور و ویرانی چیزی نمی‌فهمد.

جنبش مجاهدان همچنین خواستار تشدید عملیات‌های ضدصهیونیستی به منظور بازداشتن آن از ادامه جنایت در غزه و منطقه شد.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز دوشنبه در اطلاعیه اعلام کرد: در پی شکست‌های ترمیم ناپذیر رژیم گرگ صفت صهیونیستی برابر مقاومت فلسطین و ایستادگی مردم غزه و سرشکستگی مقابل اراده پولادین رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی منطقه، ساعاتی قبل (عصر روز دوشنبه ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۳) هواپیماهای این رژیم جعلی در جنایتی جدید ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق را مورد هدف حمله موشکی قرار داد که بر اثر این جنایت سرداران رشید مدافع حرم «سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی» و «سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی» از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه و ۵ تن از افسران همراه آنان به فیض شهادت نائل آمدند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

پخش زنده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.