سخنگوی دولت مصوبات چهارمین جلسه هیئت دولت در سال ۱۴۰۳ را تشریح کرد.

جزئیات چهارمین جلسه هیئت دولت در سال ۱۴۰۳ از سوی بهادر ی جهرمی

به گزارش قدس آنلاین، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در خبرنگاران گفت: با توجه به برگزاری جلسه فوق العاده دیروز هیات دولت، جلسه امروز هیات وزیران  چهارمین جلسه در  سال ۱۴۰۳ بود که برگزار شد.

وی افزود : در جلسه امروز هیات دولت ،وزرا گزارش‌هایی در خصوص خدماتی که در ایام نوروز به مردم  داشتند در بخش گردشگری، حمل و نقل ریلی، زمینی، هوایی و دریایی و  راه و شهرسازی ارائه کردند.

سخنگوی دولت تاکید کرد: جا دارد از همه عزیزانی که در ایام نوروز خدمات خود را به مردم ارائه کردند از جمله نیروهای هلال احمر و انتظامی تشکر کنیم.

بهادری جهرمی ادامه داد: مصوبات متعددی در این جلسه هیئت دولت وجود داشت که به طور خاص به چند مورد آنها اشاره می‌کنم. آیین نامه  فعالیت‌های حوزه خدمات عمومی که خدمات به مردم ارائه می‌شود، تصویب شد به گونه ای که  در حوزه‌های آموزشی، بهداشتی، درمانی، ورزشی و فرهنگی و غیره که  لازم است ساخت و سازهایی در  این حوزه‌ها انجام گیرد، آنان از پرداخت حق بیمه کارگران ساختمانی معاف شدند، تا هزینه تمام شده این ابنیه‌ها کاهش یابد البته به شرط آنکه به صورت دائمی در اختیار این حوزه‌هایی که اشاره کردم، باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.