رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه تهران گفت: با توجه به تشییع شهدای حمله به ساختمان بخش کنسولی ایران در سوریه، سخنران مراسم روز قدس امسال تهران، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه خواهد بود.

درخواست رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه تهران از مردم و نمازگزاران

به گزارش قدس آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین علی نوری رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه تهران اظهار کرد: نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و درب‌های دانشگاه تهران از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه گشوده می‌شود و برنامه‌ها از ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد.

نوری ادامه داد: به جهت جنایات اخیر رژیم جعلی صهیونیستی در فلسطین اشغالی و غزه و همچنین حمله تروریستی این رژیم منحوس به کنسولگری ایران در سوریه و تشییع شهدای والامقام این حادثه در روز جهانی قدس پیش بینی می‌کنیم مردم شهید پرور حضور باشکوهی در این مراسم داشته باشند و در این روز فریاد انزجار خود را از این اقدام تروریستی سرخواهند داد.

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه تهران افزود: با توجه به پیش بینی حضور گسترده مردم نمازگزار در نماز جمعه این هفته، در ابتدای این مراسم به دلیل تراکم جمعیت درب‌های جنوبی و درب‌های غربی دانشگاه بسته خواهد بود و درخواست می‌شود نمازگزاران برای اتصال گرفتن برای نماز، در ضلع شرقی و ضلع شمالی یعنی در خیابان قدس و خیابان طالقانی، بلوار کشاورز اتصال برقرار کنند و همچنین سجاده، زیرانداز و مهر به همراه داشته باشند.

وی اضافه کرد: مردم و نمازگزاران برای اطلاعات بیشتر درباره حمل و نقل و مباحث ترافیکی و موارد خدماتی و فرهنگی می‌توانند اخبار را از طریق کانال شبکه اجتماعی ایتا به نشانی namazjomeh_tehran، ستاد نماز جمعه تهران پی گیری کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.