مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر از اعزام بیش از ۳۳ هزار نفر از این استان به مناطق عملیاتی در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

اعزام بیش از ۳۳ هزار نفر از بوشهر به سرزمین‌های نور

به گزارش قدس آنلاین، سرهنگ عبدالهادی صبحانی‌خواه صبح امروز در نشست با اعضای قرارگاه اردوی راهیان نور استان بوشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با اشاره به اینکه اردوهای راهیان نور سبب تقویت فرهنگ ایثار و شهادت در بین جامعه می‌شود، اظهار داشت: بازدید از مناطق عملیاتی و زیارتگاه‌های متعدد سبب شناخت بهتر دوران دفاع مقدس و افزایش سطح بصیرت زائران می‌شود.

وی با بیان اینکه بوشهر جزو استان‌های برتر کشور از نظر اعزام زائران به مناطق عملیاتی محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: بیش از ۳۳ هزار نفر از استان بوشهر به سرزمین‌های نور در سال ۱۴۰۲ اعزام شدند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان بوشهر، تصریح کرد: منطقه والفجر ۸، شلمچه، هویزه، دهلاویه و ثامن‌الائمه از جمله مناطقی است که مورد بازدید کاروان راهیان نور استان قرار گرفت.

صبحانی‌خواه هدف از برگزاری ‌اردو کاروان راهیان نور را انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان، مبارزه با شبیخون فرهنگی، بازگو کردن رشادت‌های رزمندگان و بصیرت‌افزایی اقشار مختلف دانست و گفت: تلاش می‌شود امسال نیز با برنامه‌ریزی مناسب اردوهای راهیان نور را به بهترین شکل اجرا کنیم.

وی اضافه کرد: برگزاری ‌اردو راهیان پیشرفت، راهیان نور دریایی و اعزام زائران به مرقد مطهر امام خمینی (ره) بخشی دیگر از اقدامات سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان بوشهر در سال جاری محسوب می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.