یک مقام اطلاعاتی سابق مصری با اشاره به پاسخ گسترده موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی ایران به اقدامات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی، این اقدام را حاوی پیام‌هایی خواند که یکی از آنها ناتوانی این رژیم در دفاع از خود در نبود کمک آمریکا بود.

ژنرال مصری: تل‌آویو بدون آمریکا در دفاع از خود ناتوان است

به گزارش قدس آنلاین، ژنرال «محمد رشاد» مسئول سابق دستگاه اطلاعات مصر و مسئول اتاق عملیات در زمان جنگ اکتبر ۱۹۷۳ افزود: حمله ایران به اسرائیل صرف نظر از میزان خسارات وارده، به مثابه ارسال پیام اقتدار ایران برای رسیدن به عمق اسرائیل و تجسم توان ایران در حمله به اهداف نظامی بدون آسیب رساندن به اهداف غیرنظامی بود که این نشانگر دقت ایران در بازدارندگی در برابر تل آویو در هر رویارویی احتمالی است.

این ژنرال مصری بیان کرد: پیام دیگری که ایران با این حمله ارسال کرد این است که اسرائیل بدون آمریکا نمی‌تواند کاری انجام دهد و به تنهایی توان حمایت از خود را ندارد.

ژنرال رشاد در ادامه با اشاره به این ناتوانی رژیم صهیونیستی تاکید کرد: تل آویو باید متوجه این موضوع باشد و به تصمیمات و سیاست های آمریکا در خاورمیانه تن دهد و از عربده‌کشی در منطقه بدون موافقت واشنگتن دست بردارد و به موضع آمریکا مبنی بر عدم تنش با ایران گردن نهد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.