رئیس انجمن والیبال نشسته مردان از بازگشت بلند قامت ترین مرد ایران به اردوی والیبال نشسته پس از چند ماه دوری از اردوها، به دلیل آسیب دیدگی خبر داد.

بازگشت بلند قامت‌ترین مرد ایران به اردوی والیبال نشسته

به گزارش قدس آنلاین، علی کشفیا در گفت‌وگو با ایسنا، از برگزاری اولین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نشسته مردان از ۲۹ فروردین با حضور ۱۶ ورزشکار در تبریز خبر داد و اظهار کرد: اولین اردوی تیم ملی والیبال نشسته مردان در سال جاری از ۲۹ فروردین با حضور صادق بیگدلی، حمیدرضا عباسی، مهدی بابادی، مجید لشگری، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، حسین گلستانی، محمدحسینی جد، محمد نعمتی، جمال نظری، قاسم اسلامی، مسعود امامی، میثم علی پور، میثم حاج بابایی، عیسی زیراهی و داوود علیپوریان در تبریز آغاز می‌شود و تا ۶ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

وی درباره حضور مرتضی مهرزاد قد بلندترین مرد ایران و رمضان صالحی در اردو پس از آسیب دیدگی گفت: رمضان صالحی به دلیل عمل جراحی کتفش و مرتضی مهرزاد نیز به دلیل آسیب دیدگی کتف امکان حضور در چند مرحله اردوی آمادگی را نداشتند که در حال حاضر آسیب دیدگی مرتضی مهرزاد بعد از انجام چند مرحله فیزیوتراپی برطرف شده و مشکلی برای حضور در اردوی آمادگی ندارد، اما رمضان صالحی به دلیل پاره گی تاندون و عمل جراحی کتفش هنوز آسیب‌دیدگی‌اش به طور کامل برطرف نشده و وضعیتش برای حضور در اردوهای بعدی بستگی به شرایط او در تمرینات دارد تا مشخص شود که می‌تواند ادامه دهد یا خیر؟

کشفیا در پاسخ به این پرسش که ترکیب تیم اعزامی به پارالمپیک پاریس چه زمانی مشخص خواهد شد؟ خاطرنشان کرد: تا خرداد لیست نهایی نفرات اعزامی به پارالمپیک پاریس مشخص خواهد شد. البته برای این که بتوانیم بهترین نفرات را به پاریس اعزام کنیم هفت مرحله اردو پیش بینی شده که در جریان این اردوها بازیکنانی که از هر لحاظ آمادگی و شایستگی اعزام به پارالمپیک را داشته باشند در ترکیب تیم ملی قرار خواهند گرفت.

وی در پایان گفت: تیم ملی والیبال نشسته مردان تاکنون موفق به کسب هفت عنوان قهرمانی و دو نایب قهرمانی در پارالمپیک شده است، سعی داریم در این دوره نیز با اعزام بهترین و باتجربه‌ترین بازیکنان برای هشتمین بار از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.