محمود گبرلو، مجری برنامه های سینمایی و منتقد فیلم با اظهار شوکه شدن در زمان شنیدن خبر سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور، گفت: سوالهای زیادی درباره این حادثه در اذهان عمومی وجود دارد.

سؤال‌های زیادی درباره این حادثه در اذهان عمومی وجود دارد

به گزارش قدس آنلاین، او در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: به عنوان یک ایرانی بسیار متاثر شدم و خبر شوک آوری بود چون ایشان بالاترین مقام رسمی کشور بعد از مقام معظم رهبری بودند و انتظار داشتم که نیروهای حفاظتی و امنیتی از ایشان محافظت بیشتری می کردند.

او اظهار داشت: بنده هم مانند بسیاری از مردم، سوالات متعددی درباره این حادثه در ذهنم ایجاد شده است. چرا تیم حفاظت ایشان، توضیحات تکمیلی به مردم ندادند؟ با وجود اینکه سه بالگرد با هم به پرواز درآمدند چه اتفاقی برای بالگرد حامل رئیس جمهور رخ داده است؟ انتظار ما این است که از امنیت جانی رئیس جمهور که منتخب مردم هستند، حفاظت بیشتری می شد.

این منتقد سینمایی خاطرنشان می کند: جای دلسوزی دارد که ایشان برای آبادانی کشورمان در شرایط نامساعد جوی رفتند و غم انگیز است که در مسیر خدمت چنین اتفاق هولناکی برای ایشان و هیئت همراهشان رخ داد.

وی خاطرنشان کرد: شاهد تلاش شبانه روزی ایشان در خدمت به مردم و سفرهای متعدد استانی بودیم تا به امور مردم رسیدگی کنند، این خبر بسیار تاسف آور بود.

این مجری تلویزیون در صفحه شخصی فضای مجازی خود نیز با اشاره به حضور در برنامه‌های دیدار اهالی فرهنگ و هنر با شهید ابراهیم رئیسی در زمان ریاست‌جمهوری، نوشته است: «دوبار به اتفاق جمعی از هنرمندان و نویسندگان، افطار میهمان جناب رئیسی، رییس جمهور فقید بودم. عمدا به این مهمانی‌ها می‌رفتم که از نزدیک شاهد برخورد شخصی رئیس جمهور با اهالی فرهنگ و هنر باشم.

فارغ از نوشته‌هایم که منتقد سیاست‌های دولت سیزدهم در عرصه فرهنگ و هنر بخصوص سینما بودم، هنگام برخورد رو در رو شاهد رفتار صادقانه و خیرخواهانه ایشان با همه اهالی فرهنگ و هنر از هر طیف و تفکری بودم. هیچ وقت نمی‌توان خوش و بش‌های گرم و صمیمانه ایشان را با آنکه معلوم بود شناخت جامعی از هنرمندان این کشور ندارد و اسامی آنان را نمی‌دادند و حتی ممکن است آثارشان را ندیده و یا نخوانده باشد، فراموش کرد.کافی بود احساس کند فرد مقابلش اهل فرهنگ و هنر و قلم است، نجیبانه و به سادگی پذیرا می‌شد و با مهربانی گفت‌وگو می‌کرد. به عنوان یک شهروند ایرانی نمی‌توانم در غم از دست دادن یک مقام دلسوز و پرتلاش که بعد از مقام معظم رهبری، بالاترین شخصیت رسمی کشور محسوب می‌شود و از سوی دیگر خصلت‌های فردی‌اش هم نشان از دلسوزی و سادگی و صداقت در خدمت به مردم و اهل فرهنگ و هنر داشت و تاسف بارتر اینکه در یک حادثه غیر منتظره در مسیر تلاش برای بهتر شدن ایران به همراه عزیزان دیگر جان خود را از دست داد، همانند خانواده و هوادارانش و سایر ایرانیان، عزادار و غمخوار نباشم.

تسلیت عرض می‌کنم. روح ایشان و سایر همراهانشان با اولیا خدا محشور باشد.»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ۱۶:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۳۱
    0 0
    چرا اول بالگردهای دیگر فرود نیامدند و2بالگرد سالم برگشتند وبالگردی که افراد مهم توش بودند جلودارشد