رئیس جمعیت هلال احمر درباره فعالیت هلال احمر در خصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر فعالیت دارد و به خوبی در این زمینه کار می‌کند.

هلال احمر برای کاهش آسیب‌های اجتماعی چه کرده است؟

پیرحسین کولیوند درباره طرح طاها گفت: ما یک تفاهم‌نامه‌ای را با حوزه‌های علمیه منعقد کرده‌ایم تا به ۲۰۰ هزار طلبه و ۴۰۰ هزار نفر از خانواده‌های آن‌ها آموزش دهیم.

وی ادامه داد: تاکنون به ۶۰ هزار نفر از این افراد آموزش‌ها ارایه شده است. تعدادی از این ۶۰ هزار نفر نیز آموزش‌های تخصصی دیده‌اند و از این آموزش‌ها نیز استقبال کرده‌اند.

رئیس جمعیت هلال احمر ایران تصریح کرد: این طلاب در زمینه امداد و نجات، آسیب‌ها و شناخت مخاطرات این آموزش‌ها را فراگرفته‌اند و به صورت داوطلب با بخش‌های مختلف از جمله سازمان امداد و نجات همکاری می‌کنند.

کولیوند درباره فعالیت هلال احمر در خصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: در کاهش آسیب‌های اجتماعی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر فعالیت دارد و به خوبی در این زمینه کار می‌کند. البته ما برای امسال نیز در این خصوص برنامه‌ریزی‌های مفصلی داریم که از طریق سازمان جوانان جمعیت هلال احمر این برنامه‌ها درخصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: درخصوص کاهش آسیب‌ها و آموزش همگانی برای امسال برنامه ریزی‌های جدی صورت گرفته است و در همین خصوص یک سری مطالب در سرفصل درس‌های مدارس و دانشگاه‌ها مطالبی گنجانده شده است.

منبع: خبرگزاری ایلنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.