انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان از روز سه‌شنبه ۸ خرداد در سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود.

انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان از فردا در سایت سازمان سنجش

سازمان سنجش در اطلاعیه‌ای درباره انتخاب رشته آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو ـ معلم سال ۱۴۰۳ اعلام کرد: به اطلاع شرکت‌کنندگان در آزمون‌ اختصاصی پذیرش دانشجو ـ معلم می‌رساند، «سامانه جامع آزمون سراسری» برای انتخاب کدرشته‌ محل‌های دانشگاه فرهنگیان به صورت اینترنتی از روز سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ فعال خواهد شد و تا روز شنبه ۱۲ خرداد ادامه دارد.

بر این اساس ضرورت دارد متقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو ـ معلم سال ۱۴۰۳، به سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با ورود به سامانه جامع آزمون سراسری با توجه به رشته محل‌های اعلام شده در دفترچه راهنما نسبت به انتخاب رشته‌محل‌های مورد علاقه خود اقدام کنند.

نکات مهم برای انجام انتخاب رشته:

۱. داوطلبان ضرورت دارد به شرایط و ضوابط اختصاصی و سایر موارد مطروحه در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو ـ معلم در دانشگاه فرهنگیان سال ۱۴۰۳ «مندرج در سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور» که از تاریخ ۷ خرداد ۱۴۰۳ از طریق سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور قابل دسترس خواهد بود، توجه کنند.

۲. متقاضیانی می‌توانند نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان اقدام کنند که در آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان در اردیبهشت‌ سال جاری، در روزهای پنجشنبه و جمعه به تاریخ ۶ و ۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) شرکت کرده باشند.

۳. به داوطلبان توصیه می‌شود مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو ـ معلم سال ۱۴۰۳، ابتدا فرم پیش‌نویس مندرج در انتهای دفترچه مذکور را تکمیل و سپس بر اساس فرم پیش‌نویس با مراجعه به سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، در مدت زمان کوتاه‌تر و بدون خطا نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌ خود اقدام کنند.

۴. پس از تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی و دریافت کدپیگیری، یک نسخه پرینت از فرم انتخاب رشته تهیه و نزد خود نگهداری کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.