بامداد امروز سخنگوی نیروهای مسلح یمن از انجام ۲ عملیات مشترک با مقاومت اسلامی عراق علیه رژیم صهیونیستی خبر داد.

انجام ۲ عملیات مشترک یمن با مقاومت اسلامی عراق علیه رژیم‌صهیونیستی

به گزارش قدس آنلاین، زمان زیادی از شروع طوفان الاقصی نگذشت که نیروهای مسلح یمن متعهد شدند تا زمانی که رژیم صهیونیستی حملات خود به غزه را متوقف نکند، کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ هدف قرار دهند.

حالا امروز و با گذشت ۲۶۱ روز از طوفان الاقصی، «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن از انجام ۲ عملیات نظامی با مشارکت مقاومت اسلامی عراق در بندر اشغالی حیفا و هدفی در دریای مدیترانه خبر داد.

اقدامات مقاومت اسلامی عراق علیه رژیم صهیونیستی چه بود؟
در ماه های گذشته مقاومت اسلامی عراق علاوه بر اینکه از انجام یک حمله پهپادی به هدفی حیاتی در بندر اشغالی ایلات خبر داده بود، در عملیات‌های گذشته به سرزمین‌های اشغالی هشدار داده بود که در صورت ادامه حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، عملیات خود علیه مواضع این رژیم را تشدید خواهد کرد.

همچنین، این گروه مقاومت برخی اهداف حیاتی را در «وادی اریحا» و پایگاه صهیونیستی «نواتیم» در بئرالسبع هدف قرار داد.
علاوه بر این پس از آغاز حملات ارتش رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، برخی پایگاه‌های نظامیان آمریکایی در منطقه به دلیل حمایت صریح این کشور از رژیم صهیونیستی از سوی مقاومت اسلامی عراق با موشک و پهپاد هدف قرار گرفتند.

جزئیات ۲ عملیات مشترک یمن با مقاومت اسلامی عراق علیه رژیم صهیونیستی
پایگاه خبری المسیره یمن گزارش داد که سرتیپ یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن بامداد یکشنبه در بیانیه‌ای از حمله پهپادی مشترک نیروهای مسلح این کشور و مقاومت اسلامی عراق به ۵ کشتی در بندر اشغالی حیفا واقع در فلسطین اشغالی و در دریای مدیترانه خبر داد.

در این بیانیه آمده است که در عملیات اول، ۴ کشتی در بندر حیفا  هدف حمله پهپادی قرار گرفتند که دو کشتی حامل سیمان و دو کشتی نیز از نوع کانتینری بودند؛ این کشتی‌ها هشدار نیروهای مسلح یمن مبنی بر ممنوعیت حرکت به سمت بنادر اشغالی را نادیده گرفته بودند.

این بیانیه می‌افزاید: در دومین عملیات نیز کشتی «Shorthorn Express» در دریای مدیترانه با تعدادی هواپیمای بدون سرنشین مورد هدف قرار گرفته شده است.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد که در تمامی این حملات، پهپادها با دقت به اهداف خود اصابت کرده‌اند.
نیروهای مسلح یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم صهیونیستی حملات خود به غزه را متوقف نکند، کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ هدف قرار دهند.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.