رشت- حادثه آتش سوزی صبح روز چهارشنبه در بیمارستان «رازی» رشت بدون خسارات جانی و با سرعت عمل آتش نشانان مهار و اطفا شد.

آتش سوزی صبحگاهی در بیمارستان رازی رشت اطفا شد

به گزارش قدس آنلاین آتش سوزی در یکی از ساختمان های بیمارستان رازی به مساحت حدود۳۰۰ متر اتفاق افتاد که از دو جهت قابل گسترش بود، این آتش سوزی از طرفی به ساختمان سنگ شکن که در تیرماه سال جاری طعمه آتش سوزی شده بود و از سویی به ساختمان بخش دیالیز متصل بود.

شهرام مومنی ادامه داد: محل آتش سوزی یکی از ساختمان های اداری بود که خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان و محاصره حریق از چند جبهه آتش تحت کنترل قرار گرفت و با تلاش نفسگیر آتش نشانان در همان ساختمان مهار و اطفا شد و به هیچ کس آسیب جانی نرسید.

مومنی اظهار کرد: این آتش سوزی در ساعت ۴:۵۶ دقیقه صبح روز چهارشنبه ۱۳بهمن ماه ۹۵ به مرکز ستاد فرماندهی اطلاع داده شد و نخستین نیرو های اعزامی ظرف کمتر از ۲ دقیقه از ایستگاه ۵ آتش نشانی به محل حادثه رسیدند و با توجه به مشاهده دود و شعله سرکش آتش از سوی مرکز فرماندهی اعلام وضعیت فوق العاده گردید و برای کنترل و اطفای این آتش سوزی ۶۴ آتش نشان به همراه افسران ارشد در محل حادثه حضور یافتند و توانستند ظرف مدت کوتاهی آتش را مهار و تحت کنترل خود در آورند .

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با اشاره به اینکه علت حادثه در دست بررسی است، گفت: گزارش نهائی این حادثه و دلیل اصلی آتش سوزی پس از بررسی نهایی مشخص و اعلام خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.