سه‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷

بر اساس بخشنامه دولت و آموزش و پرورش

عیدی آخر سال فرهنگیان تعیین شد

آموزش و پرورش

مطابق نظر هیأت وزیران و بخشنامه وزارت آموزش و پرورش به استان‌های کشور، عیدی پایان سال فرهنگیان ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شد.

به گزارش «قدس آنلاین»،  پاداش پایان سال کارمندان و کارکنان دولت هر سال در ماه‌های پایانی سال بررسی و مشخص می‌شود.

هیأت وزیران در تاریخ ۱۴ بهمن ماه مصوبه‌ای در خصوص میزان و شرایط پرداخت پاداش پایان سال کارکنان دولت به دستگاه‌های اجرایی ارسال کرد.

متعابق آن، حسین فرزانه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در تاریخ ۱۷ بهمن ماه سال جاری بخشنامه‌ای را به استان‌های کشور ارسال و شیوه و مبلغ پرداخت عیدی پایان سال فرهنگیان را مشخص کرد.

در این بخشنامه آمده است: «پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) به مزان هفت میلیون و هفتصد و پنج هزار ریال به کارمندان (رسمی، ثابت، پیمانی، خرید خدمت، قراردادی و موقت) به نسبت خدمت تمام وقت با رعایت تبصره‌های ۱ و ۲ بند «یک» و بند «سه» مصوبه مذکور و سایر مقررات بلامانع است».

«ضمنا دانشجویان متعهد خدمت (مشغول به تحصیل) به لحاظ عدم اشتغال به کار شامل مفاد مصوبه نخواهند بود و معلمان حق‌التدریس نیز نسبت به ساعات تدریس مشمول عیدی خواهند شد».

به گزارش فارس، ذکر این نکته هم ضروری است که میزان عیدی فرهنگیان با کارکنان دولت هیچ تفاوتی ندارد و بر اساس مصوبه هیأت وزیران، تمام کارکنان دولت به میزان مساوی و ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان عیدی دریافت خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.