دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸

دستگاه کارتخوان بر روی تمام تاکسی‌های استان زنجان نصب می‌شود

تاكسي

زنجان- مدیرعامل سازمان تاکسیرانی زنجان با اشاره به اینکه برنامه‌ای برای افزایش تاکسی در زنجان نداریم، گفت: تاکنون ۷۰۰ تاکسی در زنجان به کارتخوان مجهز شدند و در آینده نزدیک این دستگاه بر روی همه تاکسی‌ها نصب می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، مهدی مهاجری به طرح کارت شهروندی اشاره و اظهار داشت: این یکی از طرح‌های خوب شهری است که مردم می‌توانند به راحتی پول‌های خرد خود را با این کارت پرداخت کنند.

وی افزود: با کارت‌خوان شدن تمام تاکسی‌ها مردم می‌توانند به راحتی کرایه خود را پرداخت کنند و هم برای مسافران و هم برای راننده تاکسی آسان‌تر است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری زنجان از مجهز شدن ۷۰۰ تاکسی در شهر زنجان به دستگاه کارتخوان خبر داد و افزود: در حال حاضر ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه تاکسی در شهر زنجان فعالیت می‌کنند و در حال رایزنی با شرکت مربوطه برای افزایش دستگاه‌های کارتخوان هستیم تا در آینده نزدیک بر روی همه تاکسی‌ها نصب شده باشد.

وی تصریح کرد: به خاطر واردات دستگاه‌های کارتخوان شرکت مربوطه قول تجهیز کردن تمام تاکسی‌های زنجان را داده است و این اتفاق به مرور زمان انجام می‌شود.

مهاجری با بیان اینکه در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای توسعه ناوگان تاکسیرانی در شهر زنجان نداریم، ابراز کرد: تمرکز سازمان تاکسیرانی در حال حاضر فقط برای نوسازی تاکسی‌ها است تا مردم در آسایش بیشتری باشند.

وی به اعتراض و درخواست برخی از تاکسیرانان برای سوار کردن مسافر از مرکز شهر اشاره و خاطرنشان کرد: اولویت برای سوار کردن مسافر از خیابان سعدی با تاکسی‌های خطی است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.