دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳

استقبال ۸۰ درصدی از فیلم های جشنواره فجر در کرج

جشنواره فیلم فجر

کرج- معاون امور سینمایی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با ابراز خرسندی از کیفیت میزبانی کرج در جشنواره سی وششم فیلم فجر گفت: به طور میانگین ۸۰ درصد ظرفیت سالن های سینما در اکران فیلم های جشنواره فجر استفاده شده است.

ابراهیم شریفی در گفت وگو با خبرنگار قدس آنلاین اظهار کرد: مجموع فیلم های انتخاب شده برای اکران در استان البرز خوشبختانه با رغبت سینما دوستان مواجه شد و جوایز تعلق گرفته به فیلم های اکران شده در البرز نیز موید این موضوع است که در انتخاب فیلم ها خوب عمل شده است.

وی با بیان اینکه جانمایی و انتخاب سینماها برای اکران فیلم های جشنواره فجر در البرز  مناسب بوده است گفت: در هر ۲ سینمای ساویز و پرشین میزان حضور تماشاگران بسیار خوب بوده است و گاها در برخی فیلم ها شاهد ازدحام جمعیت نیز بوده ایم.

معاون امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ادامه داد: البرز برای ششمین سال میزبان جشنواره فیلم فجر بود و معتقدم این دوره از حیث کمی و کیفی در بالاترین سطح به انجام رسید.

شریفی با اشاره به رضایت مندی مردم در نظرسنجی های صورت گرفته گفت: سینما دوستان از نوع انتخاب فیلم ها و شرایط اکران آن رضایت داشته اند و این اتفاق نقطه روشن این تلاش بوده است.

وی در پایان از اعلام آمار دقیق مخاطبان جشنواره فیلم فجر در البرز در ۲۴ ساعت آینده خبر داد و گفت: میزان حضور مخاطبان در حال بررسی است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.