دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

وینفرد شفر:

باید به احترام عملکرد فوق‌العاده تیمم بایستم/ حالا می توانیم نفس راحتی بکشیم

وینفرد شفر

سرمربی تیم فو تبال استقلال با تمجید از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل الریان قطر گفت: در حالت عادی باید به احترام عملکرد تیمم بایستم. کاری که آنها در زمین انجام دادند فوق العاده بود.

به گزارش قدس آنلاین، وینفرد شفر در نشست خبری پس از پیروزی دو بر صفر استقلال در هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مقابل الریان قطر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران در جمع خبرنگاران گفت: در حالت عادی باید به احترام عملکرد تیمم بایستم. کاری که آنها در زمین انجام دادند فوق العاده بود.

وی افزود: چند بازیکن مصدوم مثل تیام و مجید حسینی داستیم. اما از چند روز گذشته با کادرفنی جلسه گذاشتیم تا بدانیم چه کسانی بازی کنند. تمام کارهایی که در تمرینات انجام دادیم را در زمین دیدیم.

شفر خاطرنشان کرد: درباره عملکرد الریان هم باید بگویم آنها بسیار جنگنده بودند. شاید شما سوال بپرسید که چرا علی قربانی در خط حمله بازی نکرد. با این حال باید بگویم از بازی بازیکنانم راضی هستم.

سرمربی استقلال تصریح کرد: دو گل کافی نبود و می توانستیم بیشتر گل بزنیم. با این حال خوشحالم استقلالی ها به استادیوم آمدند و تیم را در روز تعطیل تشویق کردند. حالا نفس راحت می کشیم و می رویم تا خودمان را برای بازی بعدی آماده کنیم.

وی در خصوص تغییر سیستم تاکتیکی استقلال گفت: خواستیم خبرنگاران را غافل کنیم. می خواهیم فوتبال بازی کنیم و توپ را نگه داریم. فرشید اسماعیلی پاس های غافلگیر کننده ای به بازیکنان می دهد. خوشحالم اینگونه بازی کردیم. می دانستیم مدافعان حریف روی هوا خوب هستند. به همین خاطر توپ را روی زمین چرخاندیم تا به گل برسیم و به آنها ضربه زدیم.

شفر اظهار داشت: امروز فقط دو پاس از کناره ها داشتیم. ما می خواهیم همینطور بازی کنیم. من از همه ممنونم. اما باید بگویم از آرمین سهرابیان که در نخستین بازی آسیایی اش در کنار پژمان منتطری خوب بود. همچنین بازیکنان تیم ملی مثل وریا غفوری و روزبه چشمی که با توجه به فشردگی بازی ها توانستند فوق العاده عمل کنند. از عملکرد رهبر تیم که خسرو حیدری بود نیز ممنونم. ضمن اینکه باید بگویم فقط یک بازیکن خارجی داشتیم و ده بازیکن داخل زمین ایرانی بودند که خیلی خوب است.

وی در خصوص عملکرد وریا غفوری و خسرو حیدری تاکید کرد: آنها یکی از بهترین هماهنگی ها را از زمانی که اینجا بودم داشتند و می خواهیم هر روز بهتر شوند.

شفر در پایان مصاحبه اش از خبرنگاران خواست نتیجه بازی العین و الهلال را به او بگویند. سرمربی استقلال وقتی فهمید العین دو بر یک الهلال را شکست داده و هر سه گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است با صدای بلند گفت: پنالتی! واقعا؟!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.