معاون باشگاه استقلال آخرین وضعیت سه بازیکن کلیدی این تیم را تشریح کرد.

به گزارش قدس آنلاین، پندار توفیقی درباره وضعیت مامه تیام گفت: تیام طبق قراردادی که با او داریم اگر می‌خواست از باشگاه استقلال جدا شود باید پیشنهاد رسمی ارائه می‌داد و طبق بندهای موجود در قراردادش در آن زمان می‌توانست از تیم جدا شود. ما با او مذاکره کردیم و پیشنهادات خوبی هم ارائه دادیم و حتی به ترکیه سفر کردیم. امیدوارم تیام تصمیم عاقلانه‌ای بگیرد و در تمرینات شرکت کند. ظرف دو روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در رابطه با آخرین وضعیت سرور جپارف یادآور شد: باید آخرین قسط قرارداد این بازیکن را پرداخت کنیم با این وضعیت ارزی هم که در کشور وجود دارد فعلا نتوانسته‌ایم این کار را انجام دهیم. به جپارف اعلام کردیم که به تهران بیاید و مثل همیشه پولش را به صورت نقد دریافت کند. حدود 50 روز پیش با آقای افتخاری و جپارف جلسه داشتیم و قرارداد سال آینده را هم تنظیم کردیم. همان روز این هافبک ازبکستانی به ما اعلام کرد به محض دریافت قسط آخر قراردادش پای میز مذاکره برای قرارداد فصل آینده خواهد نشست. در هر صورت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا وضعیت خوبی دارد و همه دوست دارند در این تیم بمانند. باشگاه استقلال هم تلاش می‌کند پول بازیکنان را پرداخت کند. جپارف هم طبیعتا اگر قصد دارد فوتبال خود را در ایران و باشگاه استقلال ادامه دهد باید پیش از شروع تمرینات به تهران بیاید.

توفیقی در واکنش به این پرسش که گفته می‌شود وینفرد شفر یک مهاجم جدید خارجی دیگر را به باشگاه استقلال معرفی کرده است عنوان کرد: تا الان بازیکنی به صورت رسمی به باشگاه معرفی نشده است.

معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت تمدید قرارداد امید ابراهیمی و اینکه گفته می‌شود این بازیکن از کشورهای عربی پیشنهاد دارد گفت: در 3-4 سال گذشته امید ابراهیمی آخرین نفری بوده که قرارداد خود را تمدید کرده است. او همواره می‌خواهد مطالبات فصل گذشته خود را تسویه و بعد قرارداد جدید را امضا کند. جام جهانی هم ویترین خوبی برای بازیکنان ایران است و با شرایط اقتصادی حاکم در کشور ما هم طبیعتا ما نمی‌توانیم با پیشنهادهای کشورهای عربی رقابت کنیم. این صحبت‌ها هم که ابراهیمی از کشورهای عربی پیشنهاد دارد ظرف 4 سال گذشته همواره مطرح بوده است. ابراهیمی بازیکن عاقلی است و همیشه تصمیم درستی می‌گیرد. ضمن اینکه این بازیکن می‌داند استقلال شرایط خوبی در لیگ قهرمانان آسیا دارد و کسب افتخار برای ایران می‌تواند از پول تیم‌های عربی مهمتر باشد. طبیعتا پس از جام جهانی دوباره مذاکرات را با این بازیکن از سر خواهیم گرفت و امیدواریم او قراردادش را تمدید کند. یک قرارداد، دو طرف دارد یک سمت آن بازیکن است و سمت دیگر باشگاه. باشگاه استقلال بهترین پیشنهادات را به لحاظ مالی به ابراهیمی ارائه خواهد داد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.