معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: فرایند مزایده واگذاری 35 مکان ورزشی به بخش خصوصی و واگذاری 35 مکان دیگر به هیاتهای ورزشی در این استان آغاز شده است.

به گزارش قدس آنلاین ، امیر زارعی عصر دوشنبه  افزود: از 35 مکان ورزشی در حال واگذاری به بخش خصوصی 14 مورد در مشهد و 21 مورد در دیگر شهرستانهای استان خراسان رضوی قرار دارند.
وی به قیمتگذاری کارشناسان رسمی دادگستری بر روی این اماکن اشاره و بیان کرد: استخر سرپوشیده مجموعه سجاد و استخر سرپوشیده بانوان مجموعه کوثر در مشهد به ترتیب با یک میلیارد و 700 میلیون ریال و یک میلیارد و 200 میلیون ریال قیمت پایه برای یک سال کارشناسی قیمت شده اند.
معاون اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مراحل ثبت نام و ارائه قیمت توسط بخش خصوصی برای این مزایده اشاره و بیان کرد: همچون پارسال مرحله نهایی این مزایده مهر ماه انجام و اماکن ورزشی به بالاترین قیمت واگذار می شوند.
وی ادامه داد: 35 سالن و مکان ورزشی دیگر نیز که هم اکنون در اختیار هیاتهای ورزشی در سطح خراسان رضوی قرار دارند توسط کارشناسان رسمی دادگستری قیمتگذاری شده و در دوره جدید مجددا به هیاتها واگذار می شوند.
او این مزایده را در چارچوب اجرای اصل 44 قانون اساسی و واگذاری اماکن و تاسیسات دولتی به بخش خصوصی عنوان کرد.
منبع : ایرنا

انتهای پیام /*

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.