همدان _ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با اظهار وضعیت و موقعیت راه های استان در بحث سیلاب اخیر، در خصوص فرا رسیدن فصل زمستان و موضوع راهداری زمستانی ابراز نگرانی کرد.

راه های همدان نیاز به ترمیم دارند
به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، حمید پرورشی خرم در دومین نشست کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل ونقل استان در سال ۹۸ اظهار داشت: با توجه به وضعیت موجود راه ها، لازم است برای ترمیم و روکش راه های استان که تخریب زیادی بر اثر سیل داشته اند، اقدامات لازم و به موقع انجام شود.
وی با ابراز تأسف از اینکه، سیل به جاده های استان همدان ۵۰۰ میلیارد ریال خسارت زد، یادآور شد: در سیلاب‌های اخیر ۸۵۰ کیلومتر از راه‌های ارتباطی استان همدان نیز آسیب دید.
پرورشی خرم به کسر بودجه و اعتبارات استانی در این زمینه اشاره کرد و خواستار افزایش اعتبارات شد.
معاون راهداری همدان ادامه داد: در خصوص تهیه ملزومات زمستانی و همچنین تأمین هزینه نیروهای حجمی در فصل زمستان نیاز به پیگیری داریم.
این مسئول در ادامه همچنین خواستار جذب اعتبار استانی برای قوت بخشیدن به وضعیت ماشین آلات راهداری شد و گفت: این مهم همکاری مناسب و مطلوب فرمانداران را در شهرستان های استان می طلبد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.