چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

سیمپ، نرم افزار جمع‌آوری پسماند خشک

نرم افزار جمع‌آوری پسماند خشک

رفع مشکلات جمع‌آوری پسماند خشک شهروندان با اجرای نرم‌افزار سیمپ صورت می گیرد.

به گزارش قدس آنلاین، ابوالفضل کریمیان مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد به رفع مشکلات جمع‌آوری پسماند خشک شهروندان با اجرای نرم‌افزار سیمپ اشاره کرد.

او گفت: نرم‌افزار سیمپ پس از مدت‌ها کار کارشناسی تهیه و آماده بهره‌برداری است و به‌صورت آزمایشی در نواحی ۱ و ۲ منطقه ۹ شهرداری به اجرا درآمده است، تا مشکلات اجرایی آن شناسایی و مرتفع شود، سپس کل شهر مشهد تحت پوشش آن قرار گیرد، این مهم تا پایان تابستان با همکاری بخش خصوصی محقق خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد افزود: با راه‌اندازی این نرم ‌افزارکه در حال حاضر مورد اقبال شهروندان هم قرار گرفته است، مشکل مربوط به ساعت حضور خودروی بازیافت در محل مرتفع شده است و این شهروند است که می ‌تواند زمان و مکان جمع‌ آوری پسماند خشک خود را تعیین کند یعنی با ارسال درخواست خود از طریق این نرم‌ افزار، همانند تاکسی‌های اینترنتی، درخواست خودروی جمع‌آوری پسماند خشک کند، خودروهای ما در ساعت مقرر به محل مراجعه و پسماند خشک را تحویل می‌گیرند و براساس مدل اقتصادی طرح، مبلغ مذکور به حسابی که قبلا شهروند از طریق نرم‌افزار اعلام کرده است، واریز می‌شود.

او در ادامه به سایر خدماتی که در آینده نزدیک از طریق این نرم‌افزار شهروندان می‌توانند بهره‌مند شوند، اشاره کرد و گفت: خرید شارژ تلفن یا اینترنت، استفاده از تمامی خدماتی که شهرداری ارائه می‌کند شامل شارژ من کارت، پرداخت عوارض نوسازی، شارژ کیف پول و ... که برای جذابتر شدن این نرم‌افزار پیش‌بینی شده است، قابل دسترس می‌باشد.

مدیرعامل سازمان مپ در پایان به نظرات مشترکینی که از این سامانه جهت تحویل پسماند خشک استفاده می‌کنند، اشاره کرد و افزود: تقریبا تمام استفاده کنندگان از این روش رضایت دارند، اگر شهروندان یکبار از این سیستم استفاده کنند قطعا از مشترکان دائمی این سامانه خواهند شد و پسماند خشک خود را فقط از این طریق تحویل خواهند داد و ما امیدواریم در آینده نزدیک با مشارکت و رقابت بخش خصوصی این سیستم در دسترس همه شهروندان قرار گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.