سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان:

انعقاد تفاهم نامه فنی حرفه ای با صندوق بازنشستگان

همدان _مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در نشست با مدیرصندوق بازنشستگی و اعضای کانون بازنشستگان گفت : نهایت خدمات را به بازنشستگان عزیز ارائه خواهیم کرد.

نشست با بازنشستگان
به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان وهب مختاران ضمن پاسداشت مقام شامخ بازنشستگان گفت:در ارائه خدمات بین شاغلین و بازنشستگان این مجموعه تفاوت قائل نیستیم .
وی ارائه نهایت خدمات به بازنشستگان را در دستور کار مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان همدان خواند و افزود:در خصوص ارائه آموزش های مهارتی به بازنشستگان و خانواده های ایشان ،با مشارکت بخش خصوصی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
وی خاطر نشان کرد:در بحث ارائه آمار اشتغال،یکی از دستگاههای موثر و مستند،اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان است.
در ادامه مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان همدان ضمن عرض تشکر از برگزاری این نشست گفت:از مدیران همه دستگاه های اجرایی می خواهم توجه خود را به بازنشستگان معطوف نموده و آنان را از کار افتاده تلقی نکنند.
افشاری در ادامه به تفاهم نامه منعقده بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان بازنشستگی اشاره کرد و افزود:طی این تفاهم نامه تا کنون ۴۸۰ نفر در قالب ۲۰ دوره آموزشی از خدمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان بهره مند شده اند.
 شایان ذکر است هر یک از اعضای حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را درخصوص اجرای دوره های مهارتی مورد نیاز مطرح کردند.

نظر شما