یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

تمهیدات شهری برگزاری دعای عرفه در محدوده حرم رضوی اعلام شد

تهمیدات شهری

معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد از اجرایی شدن تمهیدات شهری برپایی دعای عرفه در محدوده حرم منور رضوی خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، خلیل‌الله کاظمی اظهار داشت: با توجه به حضور زائران و مجاوران در حرم مطهر رضوی برای شرکت در دعای عرفه ۶ پارکینگ بزرگ پایانه مسافربری امام رضا(ع)، میدان شهدا، هفده شهریور، بولوار شهید کامیاب، خیابان دانشگاه و چهارراه خسروی آماده خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران است.

معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد بیان کرد: طرح ترافیکی ویژه روز عرفه نیز از امروز ساعت ۱۳ اجرا خواهد شد.

کاظمی گفت: در صورت تکمیل ظرفیت پارکینگ‌های یاد شده، چهار مسیر ورودی منتهی به حرم مطهر به روی خودروهای شخصی به جز اتوبوس، تاکسی و خودروهای خدماتی مسدود می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین زائران و مجاوران می‌توانند از خط یک و دو قطارشهری و خط یک و ۳ بی. آر. تی و سایر خطوط منتهی به حرم مطهر رضوی استفاده کنند. قابل توجه زائران و مجاوران اینکه طرح ترافیک هسته مرکزی شهر فردا دوشنبه روز عید قربان همانند روزهای عادی از ساعت ۷ الی ۲۳ اجرا خواهد شد.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.