تحلیلگر روزنامه عبری زبان هاآرتص رفتارهای ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی را نگران کننده خواند و گفت حزب الله در فشار بر افکار عمومی پیروز شده است.

واکنش تحلیلگر رسانه صهیونیستی به درگیری در مرز لبنان و فلسطین اشغالی

به گزارش قدس آنلاین، تحلیلگر مسائل نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی روزنامه هاآرتص رفتارهای ارتش این رژیم (در ایجاد تنش با لبنان) را بسیار نگران کننده توصیف کرد.

اشاره این تحلیلگر صهیونیست به اقدام رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن یک فرمانده حزب الله در حمله هوایی به سوریه و همچنین تبادل آتش امروز در مرز سرزمین‌های اشغالی با لبنان است.

عصر امروز مرز لبنان با سرزمین‌های اشغالی صحنه تبادل آتش بود که در آن رژیم صهیونیستی تپه‌های کفرشوبا و مزارع شبعا در خاک لبنان را هدف حملات توپخانه‌ای قرار داد و رسانه‌ ها هم از اصابت موشک کورنت مقاومت به خودرو نظامی صهیونیست‌ها خبر دادند.

قرار است تا لحظاتی دیگر حزب الله لبنان درباره این حادثه بیانیه‌ای را صادر کند.

رژیم صهیونیستی که چند روز اخیر را در وحشت از پاسخ حزب الله به شهید شدن یک رزمنده خود در سوریه به سر می‌برد با شروع این درگیری مرزی، از شهرک نشینان صهیونیست در شمال سرزمین‌های اشغالی خواست به سنگرها پناه برده و از خانه بیرون نیایند و هتل‌ها و مناطق گردشگری را هم تعطیل کرد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی هم در بیانیه‌ای اعلام کرد:« احتمال درگیری همچنان وجود دارد و ما روزهایی دشوار و توام با تنش پیش رو داریم.

تحلیلگر صهیونیست همچنین تاکید کرد: «ارتش قدرتمند در خاورمیانه این گونه رفتار نمی‌کند.»

شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله هم شب گذشته تاکید کرد که معادله بازدارندگی با اسرائیل تغییری نکرده و پاسخ به شهادت رزمنده حزب الله قطعی است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.