رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت های رسوبی در سطح استان خبر داد.

اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت های رسوبی در استان خراسان رضوی

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ حمیدرضا دهنوی گفت:برابر تدابیر فرمانده ناجا و ریاست پلیس راهور ناجا به منظور پیشگیری از ضرر وزیان اموال مردم در پارکینگ ها با ایجاد شرایط تسهیلی اقدام به ترخیص موتورسیکلت های رسوبی می کند.

وی افزود: این طرح از تاریخ ۱۷ آبان ماه آغاز شده و به مدت ۲ ماه در سراسر استان خراسان رضوی توقیف شده به اجرا گذاشته خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان خراسان رضوی گفت: مالکان موتورسیکلت یا نمایندگان قانونی آنها می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ و ارائه مدارک مالکیت شامل کارت ملی، سند (برگ سبز) موتور سیکلت کارت مشخصات موتور سیکلت و ارائه قبض رسید پارکینگ نسبت به ترخیص موتورسیکلت خود اقدام کنند.

  دهنوی  بیان کرد: متصرفین نیز می‌توانند ضمن مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ با همراه داشتن اصل کارت ملی قبض رسید پارکینگ، اسناد مالکیت موتور سیکلت هم از برگ سبز کارت موتور سیکلت سند کارخانه سازنده و کارت بانکی به نام خود پس از تکمیل فرم تعهد عدم کشف فساد نسبت به ترخیص موتورسیکلت اقدام کنند.

‌وی اضافه کرد: طی تمهیداتی که در این طرح در نظر گرفته شده است هزینه نگهداری در پارکینگ‌ها برابر تعرفه سال ۹۴ محاسبه خواهد شد و همچنین امکان پرداخت خلافی به صورت تقسیط وجود داشته و جرایمی که به علت دیر کرد دوبرابر شده اند مورد بخشودگی واقع می شود.

رئیس پلیس راهور استان خراسان رضوی  بیان کرد: در صورت فقدان بیمه نامه شخص ثالث گواهینامه و یا پلاک موتورسیکلت با اخذ تعهد نسبت به ترخیص اقدام خواهد شد و موتورسیکلت هایی که توسط یگان های دیگر یا بنا به دستور مقام قضایی توقیف شده است ابتدا می بایست از همان مرجع رفع توقیف شوند تا از مزایای طرح مزبور بهره‌مند می شوند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.