دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹

مجیدی: اصلاً به دربی فکر نمی‌کردم و دوست داشتم ذوب‌آهن را ببریم/ امیدوارم در بازی بعدی جبران کنیم

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال از هواداران این تیم بابت شکست مقابل ذوب‌آهن عذرخواهی و ابراز امیدواری کرد این باخت را در دربی جبران کنند.

مجیدی

قدس آنلاین؛ فرهاد مجیدی پس از شکست ۲ بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی خوبی بود. با توجه به اینکه تیم ما به خاطر حضور در آسیا خسته بود، موقعیت‌های زیادی داشتیم، اما متأسفانه روز بدمان بود و نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم. در مقابل و در نیمه اول مسابقه تنها موقعیت ذوب‌آهن تبدیل به گل شد. در کل به بازیکنانم خسته نباشید و به ذوب‌آهن تبریک می‌گویم.

وی افزود: با همه مشکلات مثل مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها، خوب بازی کردیم و تنها نقطه منفی از دست دادن موقعیت‌ها بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش با این شکست باز هم امیدی به قهرمانی دارد یا صرفاً دنبال جایگاه خوب در پایان فصل است، گفت: با توجه به اینکه هفته بعد با پرسپولیس بازی داریم و شرایط جدول نیز طوری است که با چند بازی رده‌ تیم‌ها تغییر می‌کند، تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد در بازی‌های آینده نتایج بهتری بگیریم.

مجیدی درباره دیدار روز جمعه استقلال با پرسپولیس در دربی برگشت گفت: بازی با پرسپولیس برای هر دو تیم و هواداران محترم مهم است. امیدوارم بازی خوبی شود و هواداران از دیدن دربی لذت ببرند.

وی در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد استقلال بازی با ذوب‌آهن را فدای دربی کرده است، تصریح کرد: به‌عنوان سرمربی تیم استقلال اصلاً به دربی فکر نمی‌کردم و دوست داشتم امروز ببریم. مصدومیت دو بازیکن کلیدی به اضافه محرومیت یک بازیکن باعث شد کمی شرایط‌مان متفاوت باشد. با این وجود، خوب بازی کردیم و مسئولیت شکست را برعهده می‌گیرم.

مجیدی درباره فُرم بازی شیخ دیاباته برای دربی یادآور شد: نمی‌دانم منظورتان از فرم دیاباته چیست! اگر منظور فرم بازی است که اجازه دهید خودمان تصمیم بگیریم از او برای بازی‌های بعدی در چه فرمی استفاده کنیم.

وی در واکنش به طرح سؤالی مبنی بر اینکه در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل خواهان امین قاسمی‌نژاد شده بود که این اتفاق نیفتاد و در پایان فصل نیز قرارداد ۱۰ بازیکن استقلال به پایان می‌رسد، گفت: چه اصراری دارید چه بازیکنانی تمدید می‌کنند و چه بازیکنانی می‌روند؟ چه مشکلی هست؟ ما بازی خیلی حساسی با پرسپولیس در پیش داریم و تمام تمرکزمان روی دربی خواهد بود. حرف نزده را همیشه می‌توان زد. الان هم از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم بازی بعدی جبران کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما