یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷

به مناسبت دهه کرامت انجام می‌شود؛

برنامه‌های مجمع جهانی اهل بیت(ع) در سطح ۵۰ شهر و کشور جهان

حجت الاسلام معینیان

معاون امور بین ‎الملل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) با بیان اینکه فعالیت‌ها و تجمع‌های میدانی پیروان اهل‌بیت(ع) امسال به صورت حضوری برگزار نمی‌شود، گفت: ما با بیش از سه هزار مبلغ بومی، ۱۰۰ مجمع عمومی و مرکزی در ۵۰ شهر و کشور جهان در ارتباط هستیم؛ یعنی محتواهای تولید شده برای همه این افراد در دهه کرامت ارسال شده و فعالیت می‌کنند.

به گزارش قدس آنلاین،حجت‌الاسلام معینیان با بیان اینکه فعالیت‌ها و تجمع‌های میدانی پیروان اهل‌بیت(ع) امسال به صورت حضوری برگزار نمی‌شود، گفت: ما با بیش از سه هزار مبلغ بومی، ۱۰۰ مجمع عمومی و مرکزی در ۵۰ شهر و کشور جهان در ارتباط هستیم؛ یعنی محتواهای تولید شده برای همه این افراد در دهه کرامت ارسال شده و فعالیت می‌کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین «محمدعلی معینیان» در گفت‌وگو با کمیته ارتباطات و فضای مجازی ستاد بزرگداشت دهه کرامت درباره برنامه‌های مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) به مناسبت دهه کرامت اظهار کرد: این مجمع همچون سال‌های گذشته فعالیت‌های خود را در ایام مناسبتی و اهل‌بیتی به ویژه ایام دهه کرامت دنبال خواهد کرد اما با توجه به شرایط کرونایی که با آن مواجه هستیم، اجرای برنامه‌ها مانند سال‌های قبل نخواهد بود.

تاکید کرد: فعالیت‌ها و تجمعات میدانی پیروان اهل‌بیت(ع) امسال به صورت حضوری برگزار نخواهد شد و به جای آن از ظرفیت فضای مجازی در برگزاری سمینارها و نشست‌ها استفاده خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام معینیان یادآور شد: تولیدات گوناگونی در زمینه‌های فیلم و عکس تهیه و به نخبگان، اعضای مجمع و ملبغان در کشورهای مختلف ارسال شده است تا در این ایام مورد استفاده قرار گیرد.

وی افزود: امسال کمرنگ بودن ظاهری برنامه‌های اجتماعی را با فعالیت بیشتر در فضای مجازی جبران خواهیم کرد. ما با بیش از ۳ هزار مبلغ بومی و ۱۰۰ مجمع عمومی و مرکزی در ۵۰ شهر و کشور جهان در ارتباط هستیم؛ یعنی محتواهای تولید شده برای همه این افراد ارسال شده است و در این ایام مبارک مشغول به فعالیت هستند.

معاون امور بین‎الملل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) خاطرنشان کرد: مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) جدا از راه‌های ارتباطی که با پیروان اهل‌بیت(ع) در سایر کشورها دارد، خود نیز به طور مستقل امکاناتی در زمینه تولید محتوا از جمله شبکه تلویزیونی ثقلین، خبرگزاری ابنا، معاونت فرهنگی و … در اختیار دارد که تلاش‌هایی در زمینه ضبط و انعکاس برنامه‌ها، تولید کتاب، برگزاری سمینارها و… دارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.