یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸

پاسور تیم ملی والیبال:

از راهنمایی‌های معروف استفاده می‌کنم/ باید دیدارهای بعدی را ببریم

والیبال

پاسور دوم تیم ملی والیبال با اشاره به نقش سعید معروف در پیشرفت فنی اش گفت: سعی می کنم از راهنمایی های کاپیتان تیم ملی برای بهتر شدن استفاده کنم.

به گزارش قدس آنلاین، تیم ملی والیبال ایران در پایان هفته سوم مرحله مقدماتی سومین دوره رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال با کسب ۵ پیروزی و ۱۷ امتیاز بالاتر از روسیه و آمریکا در جایگاه ششم ایستاد. ملی پوشان در هفته چهارم سه بازی مقابل تیم‌های استرالیا، برزیل و اسلوونی خواهند داشت.

محمدطاهر وادی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره پایان هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال گفت: در هفته نخست مسابقات در غیاب سعید معروف، برای تیم ملی بازی کردم. معروف راهنمایی‌های بسیاری برایم انجام داد، از صحبت‌ها و نظرات معروف بسیار استفاده کردم.

پاسور دوم تیم ملی والیبال تاکید کرد: سعی در انجام تمام صحبت‌های معروف داشتم، در هفته آخر بازیکنان با تمام توان خود بازی و تاکتیک‌های مربی را اجرا کردند. برای هر سه بازی با هدف کسب پیروزی به میدان رفتیم.

وی اظهار داشت: هفته آینده مقابل تیم‌های استرالیا، برزیل و اسلوونی بازی خواهیم داشت. پس از بازی با آلمان یک روز استراحت فعال داشتیم، یعنی یک تمرین کوتاه مدت انجام شد و از امروز تمرینات خود را برای بازی با حریفان در هفته چهارم پیگیری خواهیم کرد. تمام هدف و تلاش ملی پوشان کسب پیروزی در هفته‌های باقی مانده است.

وادی در ادامه درباره شرایط و وضعیت خودش گفت: خدا را شکر از نظر بدنی شرایط خوبی دارم، تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت که بهترین عملکردم را برای تیم ملی به نمایش بگذارم و در مواقعی که به کمکم نیاز باشد حتماً تمام تلاشم را خواهم کرد.

پاسور دوم تیم ملی والیبال در پایان درباره ست چهارم بازی تیم ملی ایران مقابل آلمان گفت: الکنو از بازیکنان درخواست کرد با شور و هیجان و با دل جان بازی کنند. بازیکنان ذخیره نیز تصمیم گرفتیم بازیکنان داخل زمین را جانانه تشویق کنیم که این کار نیز جواب داد و روحیه تیم ملی افزایش یافت.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.