حجج اسلام والمسلمین لونی الیگودرزی، فرحزاد، سعیدی آریا، فلاح‌زاده، رفیعی، پناهیان و همتی به ترتیب سخنرانان شب های حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها در هفته جاری خواهند بود.

مراسم و محافل حرم مطهر حضرت معصومه(س) در هفته پیش‌رو اعلام شد

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، برنامه مراسم و محافل حرم مطهر بانوی کرامت در هفته جاری شامل مراسم قبل از ظهر، قبل از مغرب و بعد از نماز عشاء از ۱۲ تا ۱۸ تیرماه ۱۴۰۰ اعلام شد.

بر اساس این گزارش مراسم قبل از نماز ظهر شنبه تا جمعه به ترتیب با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین اکبری، زین العابدین بیگدلی، محمدعلی حاجیان، سیدمهدی تکیه‌ای، اکبر بیگی، مقداد تابش و محسن حیدری کاشانی برگزار خواهد شد.

بعد از نماز عصر نیز هرروز زیارتنامه حضرت معصومه سلام الله علیها از شنبه تا پنجشنبه به ترتیب توسط  مداحان سیدحسن علوی‌نژاد، شمس آبادی، سیدعلی حسینی‌تبار، مجتبی خرسندی، جهان‌دیده و حسینی‌سرشت قرائت خواهد شد.

سخنرانی قبل از نماز مغرب نیز از شنبه تا چهارشنبه به ترتیب توسط حجج اسلام والمسلمین اسماعیل‌نیا، صمدی یزدی، بابائیان، کتابچی و سیدکمال حسینی و جمعه توسط حجت الاسلام والمسلمین نصوری خواهد بود و پنج شنبه قبل از نماز مغرب نیز مجلس انس با قرآن کریم برگزار خواهد شد.

سخنرانی شب‌های حرم مطهر بانوی کرامت در هفته جاری از شنبه تا جمعه توسط حجج اسلام والمسلمین لونی الیگودرزی، فرحزاد، سعیدی آریا، فلاح‌زاده، رفیعی، احمد پناهیان و همتی خواهد بود.

گفتنی است قرائت زیارت حضرت فاطمه زهرا و حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیهما در یکشنبه شب با صدای حجت الاسلام سیدبهاءالدین ضیایی و قرائت  دعای توسل رسانه ای با نوای عباس حیدرزاده در سه شنبه شب از شبکه قرآن و معارف سیما منعکس خواهد شد و دعای توسل حضوری در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها با حضور هیأت جانبازان برگزار خواهد شد.

همچنین دعای کمیل پنجشنبه شب توسط حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان و زیارت جامعه کبیره توسط حجت الاسلام شهیدی، صبح جمعه قرائت دعای ندبه و سخنرانی توسط حجت الاسلام محمدپور و عصر جمعه قرائت زیارت آل یاسین توسط مجید علی‌اکبری خواهد بود.

لازم به ذکر است یکشنبه ۲۳ ذی‌القعده به روایتی شهادت امام رضا علیه السلام است و به این مناسبت مراسم مداحی و روضه خوانی شنبه شب با نوای علی مالکی‌نژاد و یکشنبه قبل از نماز ظهر بانوای وفانیا، قبل از نماز مغرب بانوای مهدی حمامیان و بعد از نماز عشا بانوای مهدی حیدرزاده برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.