شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰

مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد:

ابتلای تعداد زیادی از کادر درمان مشهد به کرونا/ مردم رعایت کنند

مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ابتلا تعدادی قابل توجهی از کادر درمانی مشهد به کرونا در موج پنجم خبر داد.

مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد

به گزارش قدس آنلاین،  امیررضا صالح‌مقدم با بیان این‌که با آغاز موج پنجم کرونا، تمامی واحدهای درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به حالت آماده‌باش کامل در آمدند، اظهار کرد: در این شرایط، تمامی پرستاران در راستای یاری‌رسانی به بیماران کرونایی پای کار هستند و هیچ‌گونه مرخصی در این ایام ندارند.

وی اضافه کرد: در وضعیت جدید ایجاد شده، تمامی بیمارستان‌های دانشگاهی و غیردانشگاهی موظف به ارائه خدمات به بیماران کرونایی تا پایان موج پنجم شده‌اند و هیچ بیمارستانی نباید در امر پذیرش این بیماران کوتاهی کند.

مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: در موج جدید، جابه‌جایی پرستاران را از بخش‌های غیرکرونا به کرونا داریم و در صورت نیاز از پرستاران غیردانشگاهی نیز کمک گرفته می‌شود.

وی با بیان این نکته که در موج پنجم، تعدادی زیادی از گروه‌های مختلف کادر درمان از جمله پرستاران در مسیر خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی به این بیماری مبتلا شده‌اند، تأکید کرد: با توجه به افزایش تعداد مراجعان به بیمارستان‌ها که بیشتر آنان مبتلا به ویروس دلتا هستند، از عموم مردم می‌خواهیم که شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت کرده و ضمن استفاده از ماسک، از حضور در تجمعات دوری کنند.

منبع: مهر

انتهای خبر/

نظر شما