چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷

تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در بابلسر

فرمانده انتظامی استان مازندران

فرمانده انتظامی استان مازندرن از تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در ۱۰ هزار متر از زمین های کشاورزی به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال در شهرستان بابلسر خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، مرتضی میرزایی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پی اعلام نماینده جهادکشاورزی شهرستان بابلسر مبنی بر تفکیک غیر قانونی و ساخت و سازهای غیرمجاز در بخشی از اراضی کشاورزی آن شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی، متهمان را که با تفکیک غیر قانونی زمین های مورد نظر، اقدام به دیوار کشی و ساخت و سازهای غیر مجاز در آن کرده بودند، شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی با همکاری ماموران انتظامی و کارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان بابلسر دیوار کشی ها و بناهای ایجاد شده در این زمین ها تخریب شد.

این مقام انتظامی از رهاسازی ۱۰ هزار متر از اراضی کشاورزی در این عملیات خبر داد و اظهار داشت: کارشناسان ارزش زمین های رهاسازی شده در این عملیات را بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال عنوان کردند.

میرزایی، اظهار کرد: در این خصوص پرونده قضائی تشکیل و افراد فرصت طلب نیز دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تجاوز به اراضی ملی و کشاورزی را تجاوز به حقوق همه مردم برشمرد و خاطرنشان کرد: هرگونه تصرف و ساخت و سازهای غیر مجاز در زمین های کشاورزی موجب اخلال در خودکفایی در بخش کشاورزی و اقتصاد جامعه خواهد شد.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.