دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱

مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها:

۴۴۰۰ میلیارد تومان معوقات کادر بهداشت و درمان پرداخت شد

تقدیرازکادردرمان بیمارستان شهیدهاشمی نژادمشهدتوسط بسیجیان حوزه7 حر

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها از پرداخت ۴۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از سازمان هدفمندی یارانه‌ها، امید حاجتی مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور، از پرداخت ۴۴ هزار و سیصد میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان خبر داد.

وی به ایثار و مجاهدت کادر درمان و مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: در دو سال اخیر کادر بهداشت و درمان برای حفظ و سلامت مردم از خود جانفشانی و ایثار کردند و در این مسیر شهدای زیادی در تقدیم جامعه کردند.

حاجتی به مبلغ پیش بینی شده در قانون بودجه برای وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اشاره کرد و عنوان داشت: در قانون بودجه سال جاری مبلغ ۵۲ هزار میلیارد ریال در جدول مصارف هدفمندی تبصره (۱۴) برای معوقات کادر بهداشت و درمان پیش بینی شده است.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور ادامه داد: در سه ماهه اول ۲۹ هزار و سیصد میلیارد ریال به وزارت بهداشت و درمان پرداخت شد و با واریز ۱۵ هزار میلیارد ریال جمعاً تا شهریور ماه ۴۴ هزار و سیصد میلیارد ریال برای معوقات کادر بهداشت و درمان به حساب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی واریز شد.

وی ضمن تشکر از زحمات کادر محترم درمان و بهداشت گفت: در راستای ردیف ۱۲ جدول تبصره ۱۴ قانون بودجه ۱۴۰۰ حمایت‌های لازم از کادر بهداشت و درمان صورت خواهد گرفت تا مردم بتوانند از خدمات کادر درمان و بهداشت بیش از گذشته بهره مند شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.