جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۵

رئیس جمهور: راه‌آهن مهم‌ترین خواسته مردم بوشهر است

رئیس جمهور گفت: استان بوشهر قطب کشاورزی و شیلات، نخیلات و صنعت، نفت، گاز و پتروشیمی و قرار گرفتن در کنار دریا و ۶۰۰ کیلومتر مرز داشتن همه ظرفیت‌هایی است که با این ظرفیت‌ها سخن گفتن از بیکاری غیر قابل تحمل در این استان است.

رئیس جمهور

به گزارش قدس آنلاین، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در بدو ورود به بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از اینکه امکان برگزاری جلسات مردمی با حضور اقشار مختلف به دلیل شرایط کرونایی وجود ندارد عذرخواهی می‌کنم . ان شالله در فرصت‌های آینده که شرایط بهتر شد این شرایط حضور فراهم شود.

رئیس جمهوری افزود: بررسی‌ها در بوشهر و مشکلاتی که مردم دارند انجام شده و گزارشات واصله از مسائل مختلف را مورد بررسی قرار دادیم. استان بوشهر قطب کشاورزی و شیلات، نخیلات و صنعت، نفت، گاز و پتروشیمی و قرار گرفتن در کنار دریا و ۶۰۰ کیلومتر مرز داشتن همه ظرفیت‌هایی است که با این ظرفیت‌ها سخن گفتن از بیکاری در این استان غیر قابل تحمل است.

وی افزود: برای رفع مشکلات زیربنایی مانند مشکل آب، برق، جاده‌های مواصلاتی و به‌ویژه راه‌آهن که خواسته مهم مردم بوشهر است باید تلاش تا به امیدواری مردم بوشهر افزوده شود.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما