دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۸

بی اطلاعی سخنگوی صنعت برق خراسان رضوی از اختلال برق در ۷ شهرستان

در حالی که مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی از قطع و اختلال برق رسانی در ۷ شهرستان استان سخن گفت، سخنگوی صنعت برق استان نسبت به این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد.

قطعی برق

به  گزارش قدس آنلاین، به دنبال وقوع سیلاب در تعدادی از شهرستان های استان خراسان رضوی، محسن نجات مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی  گفت: شبکه برق در ۷ شهرستان و ۴۰ روستا دچار اختلال و قطعی شد که با تلاش ۲۴ اکیپ تخصصی، تقریبا این مناطق برق دار شده است. البته هنوز در یکی از روستاهای شهرستان صالح آباد مشکل قطع برق وجود دارد.

پیرو این  موضوع  بر آن شدیم که در تماس با سخنگوی صنعت برق خراسان رضوی، جزئیات بیشتری از این موضوع را جویا شویم  اما با کمال تعجب، حسن حشمتی سخنگوی صنعت برق استان خراسان رضوی ضمن اظهار بی اطلاعی گفت: پس از کسب اطلاع از این موضوع، اطلاع رسانی خواهم کرد.

وی در پاسخ به این که توقع این است که سخنگوی صنعت برق استان باید پیش از مدیرکل بحران استانداری در جریان استان باشد، خاطرنشان کرد: مشکلات برق اگر جدی باشد، این درست است. بررسی می کنم ببینم مشکل واقعا بزرگ بوده یا نه!

مشکل خاصی نبوده است!

حشمتی در تماس مجدد  نیز بر این نکته تاکید کرد که مشکل خاصی نبوده است.

وی خاطرنشان کرد: در این مود که سیلاب به جز موضوع برق چه اثراتی داشته، اطلاع ندارم. اما در مورد برق، مشکل کوچک بوده و مشکل خاصی نداریم!

معنای مشکل بزرگ چیست؟

حال جای این پرسش از مسئولان صنعت برق استان هست که از نگاه این صنعت، مشکل چه میزان باید بزرگ باشد که ارزش اطلاع رسانی داشته باشد؟ این که از مجموع ۳۳ شهرستان استان خراسان رضوی، برق ۷ شهرستان یعنی حدود یک پنجم شهرستان های استان دچار اختلال می شود، به نظر می رسد موضوع چندان بی اهمیتی نباشد!

انتهای پیام/

منبع: فارس

نظر شما